Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Maj 24, 2019 15:56 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zakupy na Olimpiadzie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Sty 28, 2019 12:13
PostTemat postu : Zakupy na Olimpiadzie
Odpowiedz z cytatem

Cześć koledzy jak tam zakupy na olimpiadzie? Coś ciekawego zakupiliście by wzmocnić swoją Hodowlę?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2019 17:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie zakupilem , zresztą nie byłem, problemy z noclegiem. Nie chciałem mieszkać w takich warunkach jak Mirek2001.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2019 20:23
PostTemat postu : WSPANIAŁY MOTEL
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Jak długo Pan Szanowny Panie Administratorze będzie Pan tu z taką niezrozumiałą w ogóle wyrozumiałością traktował tego gada,który totalnie kpi sobie w żywe oczy z wszystkiego,a przede wszystkim z hodowców.Obraża kogo może.Nie należy do PZHGP.a udaje mądralę znajacą się na wszystkim.Zrozum palancie,że dzięki Mirkowi spędziłem dwie noce w tym Motelu.Czystości można tylko pozazdrościć,wzorowego porzadku,wspaniałych pokoi i wyjątkowo smacznych posiłków.Chyba Pan Bóg nie pozwolił tobie pojechać do Poznania,bo smrodem i karaluchami zaraziłbyś nie tylko Poznań,ale całą Wielkopolskę.W tym wspaniałym Motelu przebywali hodowcy z rodzinami z Niemiec,Anglii Chin,Portugalii,Francji,i z Holandii Wielki Hodowca Pan Evert Jan Eijerkamp.I co te osoby by pozwoliły na to by po ścianach łaziły karaluchy.Puknij się w tę pustą łepetynę.Igor,dlaczego wycofałeś pozew,ZAPAMIĘTAJ takich należy wrzucić pod wykładzinę podłogową i solidnym saperskim butem przydepnąć,by nigdy nie mieli dostępu do komputera.Olimpiada była na najwyższym poziomie światowym.Zarząd Główny po raz drugi pokazał wyjątkową klasę,podziwianą przez zachód,co jego przedstawiciele co rusz to dziękowali Panu Prezydentowi Kawalerowi za wspaniałe przeżycia,radość przebywania w Polsce i z uznaniem wyrażali się o olimpiadzie,bo będąc na wielu takiej nigdy nie widzieli.Jakże to cieszy.Miałem to szczęście,bo dane mi było spotkać po raz pierwszy Mirka,Zbyszka,dwóch Krzyśków,i Wojtka po 15 letniej znajomości przez telefon.Jakie takie spotkania są miłe,bardziej rodzinne i pozostaną we wspaniałej przyjażni dożywotnio.Spotkałem wielu przyjaciół i kolegów,ale z pewnej odległośći zobaczyłem dwóch idących i jeden miał na piersiach wyrażistym światłem niezmywalny napis oszust,i ta bezwstydna padlina też się pojawiła udawając hodowcę.Ale dosyć na dzisiaj.Pozdrawiam uczestników olimpiady i tych nieobecnych bardzo serdecznie,życząc wspaniałych młódków,cudownych lotów i szczęścia w rodzinach.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2019 20:49
PostTemat postu : Re: WSPANIAŁY MOTEL
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy......Jak długo Pan Szanowny Panie Administratorze będzie Pan tu z taką niezrozumiałą w ogóle wyrozumiałością traktował tego gada,który totalnie kpi sobie w żywe oczy z wszystkiego,a przede wszystkim z hodowców.Obraża kogo może.Nie należy do PZHGP.a udaje mądralę znajacą się na wszystkim.Zrozum palancie,że dzięki Mirkowi spędziłem dwie noce w tym Motelu.Czystości można tylko pozazdrościć,wzorowego porzadku,wspaniałych pokoi i wyjątkowo smacznych posiłków.Chyba Pan Bóg nie pozwolił tobie pojechać do Poznania,bo smrodem i karaluchami zaraziłbyś nie tylko Poznań,ale całą Wielkopolskę.W tym wspaniałym Motelu przebywali hodowcy z rodzinami z Niemiec,Anglii Chin,Portugalii,Francji,i z Holandii Wielki Hodowca Pan Evert Jan Eijerkamp.I co te osoby by pozwoliły na to by po ścianach łaziły karaluchy.Puknij się w tę pustą łepetynę.Igor,dlaczego wycofałeś pozew,ZAPAMIĘTAJ takich należy wrzucić pod wykładzinę podłogową i solidnym saperskim butem przydepnąć,by nigdy nie mieli dostępu do komputera.Olimpiada była na najwyższym poziomie światowym.Zarząd Główny po raz drugi pokazał wyjątkową klasę,podziwianą przez zachód,co jego przedstawiciele co rusz to dziękowali Panu Prezydentowi Kawalerowi za wspaniałe przeżycia,radość przebywania w Polsce i z uznaniem wyrażali się o olimpiadzie,bo będąc na wielu takiej nigdy nie widzieli.Jakże to cieszy.Miałem to szczęście,bo dane mi było spotkać po raz pierwszy Mirka,Zbyszka,dwóch Krzyśków,i Wojtka po 15 letniej znajomości przez telefon.Jakie takie spotkania są miłe,bardziej rodzinne i pozostaną we wspaniałej przyjażni dożywotnio.Spotkałem wielu przyjaciół i kolegów,ale z pewnej odległośći zobaczyłem dwóch idących i jeden miał na piersiach wyrażistym światłem niezmywalny napis oszust,i ta bezwstydna padlina też się pojawiła udawając hodowcę.Ale dosyć na dzisiaj.Pozdrawiam uczestników olimpiady i tych nieobecnych bardzo serdecznie,życząc wspaniałych młódków,cudownych lotów i szczęścia w rodzinach.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Wiesławie piszesz szczerą prawdę tylko czy komuś na niej zależy? W mętnej wodzie łatwiej ryby łowić na więcej trudno liczyć.Mnie to on nawet czasami bawi ,lecz identyfikując się z nami jaki kreuje nam wizerunek i naszego stowarzyszenia .Może jednak ktoś z nim sympatyzuje :?:
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2019 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI ....
SZANOWNI KOLEDZY PODOBNO POLSKA PODPISAŁA UMOĘ EKSTRADYCYJNĄ Z SAN ESCOBAR!;)

siwy7

WysłanyWysłany: Sro Sty 30, 2019 15:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj nieładnie kol. Puchalski , a co ja w tym poście napisalem że od razu trzeba wyzywać kogoś od gadów i jeszcze grozić. Myślałem że Pan starszy miły czlowiek który podobno pomaga hodowcom i golebiom pomaga. Ale wyszło szydło z worka i słoma z butów.
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sty 30, 2019 16:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy najpierw upchaj se swoją słomę zanim ujrzysz u innych.Poczytaj swoje posty co je tu zamieszczasz i może wtedy coś zrozumiesz.W moim odczuciu już dawno nie powinno Cię tu być za obrażanie hodowców,ale masz tu chyba jakieś koneksje rodzinne.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Sty 30, 2019 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie ostatnio modna jest naftalina.
Może by posypać tego syna.
Bo szkoda człowieka .
Na pomoc on czeka.
Gryzie go robactwo wszelkie.
Przez to ma boleści wielkie.
I sam kąsać tu zaczyna.
Więc potrzebna naftalina.
Jest ktoś chętny co go spruszy,
Tak od butów aż po uszy.
Myślę że daremne wołanie.
Bo kto przy tym smrodku stanie.
Jak tam takie karluchy.
Bać się będą nawet Zuchy.
Może by go z samolotu.
Było by tu mniej kłopotu.
Trza by tu wymyślić sposób.
Zebrać kilka chętnych osób.
Może wabik na dziewczyne.
Co by wtarła naftaline.
I ostatnia propozycja.
To Sanepid i Petycja.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Sty 30, 2019 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Oj nieładnie kol. Puchalski , a co ja w tym poście napisalem że od razu trzeba wyzywać kogoś od gadów i jeszcze grozić. Myślałem że Pan starszy miły czlowiek który podobno pomaga hodowcom i golebiom pomaga. Ale wyszło szydło z worka i słoma z butów.

nie wisz za co?
a za to,,Wysłany: Sob Sty 26, 2019 19:15
Temat postu :

Mirek2001 i jak na olimpiadzie, te karaluchy Cię nie zjadły? Zajmij się krowami bo Ci mleka nie dadzą. Znalazł się hodowca gołębi, krowopas. A czy Ty wiesz jak krowa wygląda?,,
i może za to,,siwy7

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 18:30
Temat postu :

No widzisz Mirek chlopie , zorientowali się że nic w tym sporcie nie osiagnales i Cię wyrzucili do jakiegoś podrzednego hostelu ze śmierdząca pościelą i karaluchami na ścianie. Jakbyś chociaż swój szczep wychodowal , to by się nie odważyli. ,,
MAM DALEJ WKLEJAĆ? NIEWINIONTKO UDAJESZ ,BEDZIE TAKI ANONIMOWO KOLEGĘ WIESŁAWA OBRAŻAŁ

siwy7

WysłanyWysłany: Czw Sty 31, 2019 14:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , bądź mężczyzna i nie placz tu na forum. Sam pisałeś że Cię wyrzucili z hotelu , a teraz do kogo te pretensje. Jeśli chodzi o krowy , to co może krów nie pasles ? To z Ciebie chyba taki rolnik balkonowy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: