Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Kwi 22, 2019 11:01 Zobacz posty bez odpowiedzi
Udział w Olimpiadzie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mik

WysłanyWysłany: Sob Sty 05, 2019 12:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy - poczytaj - oficjalne informacje ;-)
https://www.olimpiadagolebi.pl/pl/bilety/
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Sob Sty 05, 2019 18:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to ni mniej ni więcej znaczy że gdybym chciał po porannym zwiedzeniu wyskoczyć do kolegi Poznaniaka na godzinkę lub dwie i wrócić to będę musiał zakupić bilet ponownie. A niby dlaczego? bo co? bo ktoś komuś mógłby wynieść?

pozdrawiam DL
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Sty 22, 2019 6:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 13:23
Temat postu : Udział w Olimpiadzie

SZANOWNI KOLEDZY I KOLEŻANKI ;)))

W związku z tym że już wiem (a jeśli mi zdrowie pozwoli ) i ze strony kolegów będzie taka wola ,będzie możliwość spotkania się i poznania osobistego , jakieś piwko , rozmowy itp.
Na ten czas będę mieszkał w MERCURE POZNAŃ CENTRUM ( 400-500m )
będę tam od 25-27 st.ycznia tak wiec jak będą chętni koledzy możemy się spotkać na Olimpiadzie . KONTAKT NA PRIV LUB TELEFONICZNY (do tych co go mają ze mną )

PODAJE TĄ WIADOMOŚĆ JESZCZE Z INNEGO WZGLĘDU DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ WYNAJĄC POKOJE ,,JESZCZE NARAZIE SĄ ALE Z DNIA NA DZIEŃ JEST ICH CORAZ MNIEJ .

Stała się rzecz bardzo dziwna na 4 dni przed imprezą zastałem powiadomiony o tym że zostaję przeniesiony do innego hotelu Z POWODU REMONTU CAŁEGO PIETRA ,ZAZDROSZCZĘ POCZUCIA HUMORU ZARZĄDOWI MERCURALA ................. JAK MOŻNA W TEN SPOSÓB ŁAMAĆ ZAWARTĄ UMOWĘ.
NADMIENIAM ŻE REZERWACJĘ ZROBIŁEM I OPŁACIŁEM JUŻ W POŁOWIE PAZDZIERNIKA ?????
zdaję sobie sprawę że te dodatkowe delegacje trzeba było gdzieś ulokować ale to chyba nie kosztem hodowców którzy wynajęli pokoje na kwartał przed imprezą .

siwy7

WysłanyWysłany: Wto Sty 22, 2019 17:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No widzisz Mirek chlopie , zorientowali się że nic w tym sporcie nie osiagnales i Cię wyrzucili do jakiegoś podrzednego hostelu ze śmierdząca pościelą i karaluchami na ścianie. Jakbyś chociaż swój szczep wychodowal , to by się nie odważyli.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Sty 23, 2019 7:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A to tak Cię gościli ci twoi prezydenci jak napisałeśu w Madrycie.
A co do szczepu to coś czytałem na stronie internetowej ze posiadaczy szczepu ww777g to kwaterują w kurniku wraz ze szczepem;))

HODOWCÓW KWATERUJĄ TAK
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274847-d275076-Reviews-Novotel_Poznan_Centrum-Poznan_Greater_Poland_Province_Central_Poland.html#photos;aggregationId=&albumid=106&filter=7

mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No pozostało nam końcowe odliczanie !!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

PawełD

WysłanyWysłany: Czw Sty 24, 2019 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytat z wpisu mirek2001 - ,,Stała się rzecz bardzo dziwna na 4 dni przed imprezą zastałem powiadomiony o tym że zostaję przeniesiony do innego hotelu Z POWODU REMONTU CAŁEGO PIETRA ,ZAZDROSZCZĘ POCZUCIA HUMORU ZARZĄDOWI MERCURALA ................. JAK MOŻNA W TEN SPOSÓB ŁAMAĆ ZAWARTĄ UMOWĘ.
NADMIENIAM ŻE REZERWACJĘ ZROBIŁEM I OPŁACIŁEM JUŻ W POŁOWIE PAZDZIERNIKA ????? zdaję sobie sprawę że te dodatkowe delegacje trzeba było gdzieś ulokować ale to chyba nie kosztem hodowców którzy wynajęli pokoje na kwartał przed imprezą."---------------------------------------------Kolego Mirku, taka jednym zdaniem bo szkoda czasu na więcej. Żyjemy w republice bananowej i by Ciebie szanowano musisz należeć do sitwy, ale z kolei żeby znaleźć się w tym układzie, trzeba posiadać porządne ubeckie korzenie. Posiadając te cechy nigdy nie zaznałbyś podobnego upokorzenia.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: