Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 13, 2019 14:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
Chyba czas na zmiane warty ????
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Czw Sty 10, 2019 20:38
PostTemat postu : Chyba czas na zmiane warty ????
Odpowiedz z cytatem

Witam oglądam na YouTube wręczenie nagród Mistrzom Polski za 2018r i nasuwa mi się jeden chyba smutny ale konieczny wniosek czas na zmianę pokoleniową "warty"w ZG PZHGP. Patrząc na tych naszych zacnych i zasłużonych działaczy przypomina mi to "stary"PZPN ? Aż się prosi o ludzi pokolenia 40-50 latków ludzi współczesnych czasów zmiana pokoleniowa w PZPN wyszła na dobre dla związku i polskiej piłki,jakoś w Sosnowcu nie widać ludzi "średniego" pokolenia a szkoda.Pewnie będą słowa oburzenia na mój wpis ale to temat warty merytorycznej dyskusji to jest tylko moje odczucie mam do tego prawo czy słusznie ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 2:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czas na rozaniec do reki.
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty Wkic odmów ze dwie zdrowaśki a później skocz do Toronto na laśki to wigoru dostaniesz na Nowy Rok.

Kolego a co teraz w PZPN się dzieje? same dobre rzeczy pewnikiem, wałków już nie ma. Nasz Związek jest trochę specyficzny bo tego tortu do rozdrapania specjalnie nie ma. W Oddziałach i Okręgach ludzi do roboty brakuje bo jest to w większości funkcja społeczna a nie jak przytoczony PZPN kopalnia złota więc porównanie PZHGP do PZPN to Ci się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Te dinozaury które są w naszym ZG nie bardzo są kreatywne ale siedzą bo po pierwsze mają czas na siedzenie a aktywni 40-50 latkowie mają na głowie rodziny i biznesy a czasu na działalność społeczną mało. Dlatego póki co wszystkie związki krajowe wliczając to FCI nie nadążają za zmieniającym się światem choćby przykład strony FCI jak i naszej strony na Olimpiadę, dla mnie to żenada żeby tak wyglądała oficjalna strona Olimpiady w kraju który ma najwięcej członków na świecie ( nie licząc Azji ) dlaczego logo Olimpiady w języku angielskim jest po polsku?

www.olimpiadagolebi.pl

pozdrawiam DL
wkic

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy zapomialem ze ty KGB.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 15:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.tedy porównując do PZPN nie miałem na myśli wielkiej kasy jaka tam była tylko postacie tz."leśnych dziadków"jak ich w mediach nazywano.Masz racje tak też myślałem że chętnych na pokoleniowa zmianę warty pewnie brak ? Widzimy na co dzień jak Hodowcy nie garna się do działalności społecznej ale to musi nastąpić to co widzimy na wystawie to obraz minionej "epoki"ludzi wielce zasłużonych dla PZHGP którzy lata swojej "świetności"dawno mają za sobą ? Powiem uczciwie aż ze współczuciem na to wręczanie patrzyłem trochę to "biednie" zrobione za rok harówki za światowe wyniki marnie to wyglądało ? Ciekawe jak wy to koledzy widzicie ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 16:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz kibic, są tylko dwie możliwości zmiany warty;pierwsza to bankructwo naszego związku,druga zmiana ordynacji wyborczej .Zatem jedna jak i druga jest mało prawdopodobna .
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 20:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy ordynacja coś da kol. Wiarus, bo po pierwsze muszą się znaleźć chętni dynamiczni ludzie a zmiana ordynacji moim zdaniem doprowadzi jedynie do zmiany jednych dinozaurów na drugich. Teraz o ile młodzi dynamiczni mieliby coś do zaproponowania oprócz własnego czubka nosa to porwaliby swoje oddziały za sobą a tak to jest nie porywanie ale darcie pierza miedzy sobą. Po prostu, te związki i organizacje działają w miarę gdzie nie pracuje się za free. Tam widać jakieś profesjonalne działanie a tam gdzie nie ma kasy na działanie wszystko kuleje, ale ja mam nadzieję że te nasze Dinozaury z ZG nas i naszych gości pozytywnie zaskoczą w Poznaniu, prawda Panowie Działacze? tego sobie i nam wszystkim życzę abyśmy w Poznaniu zobaczyli fajną organizację na naszej największej imprezie Związkowej.

pozdrawiam DL
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ach przypomnę Ci jeszcze Wkicu szanowny że nie tylko KGB ale też BND i CIA i inny wodzirej, od wyboru do koloru jak Ci tam pasuje nad tą Twoją smutną river.

pozdrawiam DL
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy to fakt ,myślę jednak że kilku uczciwych ludzi jeszcze jest w tym związku :)
Każda władza co zbyt długo jest na tronie traci zapał w działaniu ,a ten co nic nie robi nie popełnia błędów.Moim zdaniem to wszystko zwalnia i to w zastraszającym tempie od kiedy do tego sportu weszły pieniądze .Ludzie nie chcą pracować ponieważ nikt za tę pracę nie podziękuje ,raczej skrytykuje.Tak więc ja wymrze nasze pokolenie pozostaną jedynie zgliszcza, a na nich WG .
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 21:16
PostTemat postu : CUDOWNA MŁODZIEŻOWA NAZWA LEŚNE DZIADKI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.....Leśne Dziadki,,,też Szanowni Koledzy będziecie nimi,i to nawet nie spodziejecie się jak szybko Wam życie ucieknie.Takie słowa dyskryminują osoby starsze,bardzo zasłużone,osoby bez reszty oddane Związkowi,a jest to w stosunku do Nich zwykła arogancja.Obowiązkiem tych ,,,leśnych dziadków,,, jest wzmacniać więż między pokoleniami,a nie jak twierdzicie blokowanie awansu młodemu pokoleniu.Tak z ręką na sercu wspomnijcie sobie ilu tych młodych na wyborach chce przyjąć jakąś funkcję.No ilu.Wszędzie są kłopoty i wielokrotnie są tzw.z łapanki,co wiele się muszą uczyć właśnie od tych starych leśnych dziadków,i niektórzy o taką pomoc potrafią wznieść się ponad podziały i poprosić.Wystawa Wam nie imponowała,a wg.mnie,nie brakowało niczego,i wszystko grało.Mam ogromną wdzięczność do Zarządy Głównego,że do dekoracji mistrzów poprosił,jakże wspaniałych,i ogromnie zasłużonych dla naszego Związku Szanownych Starszych Kolegów.Romana Kalusa,Pawła Grygiera,Zygmunta Maśnicę,i Tomasza Osińskiego.Ci Szanowni Koledzy oddawali i nadal oddają ogromny kawał swojego życia poświęcając się wieloletniej działalności dla rozwoju naszego Związku.KTO TU MA ODWAGĘ TEMU ZAPRZECZYĆ...właśnie....świat należy do młodzieży,stary robi młody leży....szkoda,że nie ma filmu z odbioru z wystawy gołębi.Może niektórym szeroko otwarły by się oczy widząc młodych policzonych na palcach jednej ręki,a reszta w poważnym już wieku.Przygnębiający dla mnie był widok starszego już Kolegi który wózkiem podjeżdżał pod klatki by odebrać gołębie.Gdzie byli Ci Wasi Szanowni Koledzy młodzi,którym blokujemy funkcje.Wierzę,że olimpiada w Poznaniu będzie wspaniałym spektaklem,i tak jak poprzednia w 2011 roku będzie bardzo chwalona przez zachodnie media,bo po raz pierwszy spotkali się z takim przyjęciem i taką gościnnością,której na zachodzie zawsze brakowało i nadal brakuje.Wspomnę tylko o żenadzie w Brukseli.Bardzo proszę,by moje słowa tu napisane były dobrze zrozumiane,bo piszę szczerze,od serca,co mnie boli,nie były zaczątkiem hałasu,i zadymy.Jeszcze raz o spokój proszę.Do zobaczenia w Poznaniu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 21:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Wiesławie tu nie chodzi o wiek .W każdym demokratycznym państwie prezydent sprawuje władzę dwie kadencje i 2 lata reelekcji .Wyjątek stanowi Rosja i Białoruś.Każda władza co rządzi dłużej jest dyktatorem narzucającym swoją wolę społeczeństwu.DL
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 22:01
PostTemat postu : Hm.....hmm
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Szanowny Kolego Marku.....w moim zakładzie pracy dyrektorem był wspaniały człowiek,nieżyjący już Pan Henryk Bąk przez 30 lat,i nikt na niego złego słowa nie powiedział.Natomiast u nas w okręgu kaliskim funkcję V-ce Prezesa d/s finansowych pełni wzorowo i ofiarnie Maryś Kierzkowski przez 43 już lata.Więc są u nas osoby wyjątkowe,całym sercem oddane naszej związkowej sprawie i oby jak najdłużej pełniły te odpowiedzialne funkcje,ku zadowoleniu wszystkich.Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Poznaniu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 22:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesławie te czasy to już przeszłość nad zasadami demokracji pracowały całe pokolenia i takie zasady wypracowano.Jak władza za długo rządzi powstają układy zależności i tworzą się elity.DL
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Sty 11, 2019 22:34
PostTemat postu : Posłuchajmy
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Pan......teraz kibic......napisał.....Hodowcy nie garna się do działalności społecznej ale to musi nastąpić to co widzimy na wystawie to obraz minionej "epoki"ludzi wielce zasłużonych dla PZHGP którzy lata swojej "świetności"dawno mają za sobą ?.... Bardzo proszę Szanowny Panie teraz kibic,czy Pan już tych lat nie ma za sobą,właśnie,ale Pan kombinuje,by znalazła się tu osoba,co ....tym,co mają lata świetności za sobą.....dołożyć.Ja z wielkim sentymentem i prawie z płaczem wspominam lata,gdy w Ostrowie w pierwszym tygodniu grudnia organizowano wystawę oddziałową,a za dwa tygodnie okręgową,w domu kultury w centrum miasta,w pięknej sali,i.......za nic nie płaciliśmy.A dzisiaj niestety,najdrobniejsza rzecz i kasa,kasa,kasa,a z ogranizacją wystaw coraz trudniej.Rzeczywiście tak wspominając lata mam za sobą i wiem o tym,Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
P.S. Szanowny Kolego Marku......każdy,bezwzględnie każdy już na początku władzy,gdy wejdzie w korytko musi się otoczyć ludzmi których dobrze zna,którym bezgranicznie ufa,i niestety to nazywamy kliką,kastą,elitami,rodzinką,a szefa dyktatorem.Czy zawsze słusznie?Wątpliwości zawsze pozostają.Dobranoc i do zobaczenia w Poznaniu.
marek2

WysłanyWysłany: Sob Sty 12, 2019 8:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Można pisać żeby wymienić zarząd , tylko jest pytanie czy są chetni pracować za darmo . U nas w sekcij jest problem a juz nie wspomne ze nie ma chcetnych do pracy w komisjach . Dziwi mnie ze kolega pisze o zmianach teraz kibic a sam juz nie jest w zwiasku . pisac i nażękać każdy potrafi ale już coś zrobić za Darmo to gożej . Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: