Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 26, 2019 14:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
PRZEDOLIMPIJSKA OGÓLNOPOLSKA 2019 ROK
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Wto Sty 08, 2019 14:38
PostTemat postu : PRZEDOLIMPIJSKA OGÓLNOPOLSKA 2019 ROK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Jak co roku (to już 48 raz) wybrałem się z Kolegami na to nasze Hodowców święto,i jak zwykle wracam zadowolony widząc wspaniałe gołębie,ogrom mało docenianej pracy organizatorów,wiele pięknych stoisk wystawców,i uradowanych zwiedzających.Serdecznie gratuluję wszystkim Kolegom,których ptaki reprezentowały swoje okręgi,a szczególne uznanie moje i szacunek budzą REPREZENTANCI na olimpiadę do Poznania.Tym Kolegom jeszcze raz serdecznie gratuluję wyhodowania OLIMPIJCZYKA,a niektórym nawet dwa,bo to wyjątkowo trudne zadanie.Przez 3 dni spotkaniom z KOLEGAMI nie było końca,także z tymi z internetu,co pierwszy raz się widzieliśmy.Takie spotkania w tym naszym gronie są nie do zapomnienia,i stwarzają przyjaznie na wiele lat.Jednak pozostał mi w sercu ogromny żal i niesmak,gdy takie cudowne ptaki jak niebiesko-pstra Pani Ewy i Dariusza Marciszewskich,niebieska Kolegów Zenona Tomasza Wenty,a także nakrapiana Kolegów Wiesława i Mariusza Bytnerów nie będą nas reprezentować na olimpiadzie.Rok temu o tym pisałem,ale powtórzę,bo obok tego tematu przejść obojętnie nie wolno,jak są takie wspaniałe wyniki i znakomite gołębie.Ci Hodowcy zasługują na najwyższe uznanie i szacunek wychowując takie cudowne latające stworzenia.Takie ptaki,latające perełki naszego kraju powinny stać wyjątkowo wysoko na olimpijskim piedestale,ale upartość szefostwa FCI powoduje,że nie ma olimpijskiej klasy sport-wyczyn.Zatem bardzo proszę nasze władze związkowe,a szczególnie Pana Prezydenta Jana Kawalera,by na kongresie FCI podczas olimpiady w Poznaniu twardo stanął w obronie tej klasy lotników.Wiem,że będzie to wyjątkowo trudne zadanie,ale warto ich gnębić tym postulatem,bo skoro młodzik z 300-stoma przebytymi kilometrami tam stoi,to musi tam też stać prawdziwy pożeracz kilometrów.Niech wreszcie FCI zrozumie,że najważniejszy w lotach jest wyczyn ptaka,a mamy się czym naprawdę przed zachodem pochwalić,bo na tej wystawie było 38 lotników co pokonało ponad 10 tysięcy kilometrów,26 lotników z kilometrażem ponad 11 tysięcy kilometrów,10 lotników co ma w skrzydełkach ponad 12 tysięcy kilometrów i 1 rodzynek z ponad 13 tysięcy kilometrów.Te cudowne wyniki powalają na kolana,i zdrowy rozsądek nakazuje,by takie ptaki stały na najwyższym stopniu OLIMPIJSKIM,i nas godnie reprezentowały.Szczególnie mi żal Państwa Marciszewskich,gdyż wyjątkowo głupia decyzja tak powiatowego jak i wojewódzkiego lekarza weterynarii pozbawiła Ich pewnego złotego olimpijskiego medalu w 2017 roku w Brukseli,i teraz dodatkowe nieszczęście,mając cudownego ptaka pierwszego w Polsce nie może być on OLIMPIJCZYKIEM.I dlatego,by to wszystko w jakimś stopniu uporządkować proszę o zajęcie twardego stanowiska na kongresie.Byłbym wdzięczny Kolegom,by mój wpis nie był tu przyczyną kłótni,swarów,zadym i niepotrzebnej złośliwej polemiki.Pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Yaro32

WysłanyWysłany: Wto Sty 08, 2019 14:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popieram wpis kolegi ja bym jeszcze dołożył reaktywację kategorii ogólnopolskiej D, która jest również zwieńczeniem całego wyniku hodowcy w danym sezonie lotowym.
tedy

WysłanyWysłany: Wto Sty 08, 2019 18:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Takie wpisy jak Twój Wiesławie bardzo przyjemnie się czyta i obyśmy jeszcze wiele wystaw przeżyli w dobrym zdrowiu i mieli okazję Twoje podsumowania tu przeczytać. Mi się tez podobało jak zawsze, kolejka przy olimpijczykach trochę wolno się przesuwała ale było na co popatrzeć.

pozdrawiam DL
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Sro Sty 09, 2019 7:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Yaro32 napisał:
Popieram wpis kolegi ja bym jeszcze dołożył reaktywację kategorii ogólnopolskiej D, która jest również zwieńczeniem całego wyniku hodowcy w danym sezonie lotowym.

a ja mysle, ze idac z biegiem czasu zamiast D moznaby wprowadzic cos na zasadzie supermistrzostwa rozgrywanego w kilku okregach - A+B+C+M
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Sty 09, 2019 9:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Wiesławie Jesteś przez duże,, J,, urodzonym komentatorem radiowym . Potrafisz pięknie pisać i opowiadać tak że wiele kroć wydaje nam się jak byśmy byli uczestnikami naocznymi tego co widziałeś . Wielki dzięki i szacun .
Jak zwykle impreza zorganizowana perfekcyjnie tu ukłon w stronę ZG.
Cieszy również fakt że po mimo zawirowań i problemów z uznaniem wyniku drużyn Kolega Zbyszek i Kolega Tomasz mają swoich reprezentantów na Olimpiadzie , mała osłoda ale zawsze coś .
Wszystkim gratuluje wspaniałych wyników a w szczególności Kolegom z nominacjami Olimpijskimi ,to oni będą nas reprezentować w Poznaniu ...... do zobaczenia z poważaniem Mirek

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: