Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lis 15, 2019 3:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
DO MODERATORA - WIRUS -ANTYWIRUS
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jajorz

WysłanyWysłany: Wto Sty 01, 2019 23:06
PostTemat postu : DO MODERATORA - WIRUS -ANTYWIRUS
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Moderatorze PZHGP proszę pomyśleć nad tymi wpisami na NOWYM FORUM z dziwnych nicków.
Kiedyś także widniały na STARYM FORUM ale z różnych nicków.
Może tak się zdarzyć,że otrzymamy wirusa w gratisie a wiąże się to z kosztami,żeby go usunąć.
A kto zapłaci?
Myślę,że hodowcy.
Obym się mylił.
PZDR!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
probert81

WysłanyWysłany: Czw Sty 03, 2019 9:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Forum to nie jest agencją reklamową pośredników i handlarzy .

Ogłoszenia hodowców są dozwolone.

Portale i strony internetowe mogą się tu prezentować i pozostawiać odnośnik.

Zaproszenie do odwiedzania strony zamieszczone w odpowiednim dziale jest dopuszczalne.

Wpisy zawierające linki do reklamy lub filmu handlarza lub pośrednika będą sukcesywnie usuwane a konta blokowane.

Niedopuszczalne jest pozostawienie wpisu , samego odnośnika do strony.

Oceny wpisu dokonuje moderator
probert81

WysłanyWysłany: Czw Sty 03, 2019 9:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I jeszcze to:
Widzę, że opinie użytkowników forum są nastawione wyłącznie na złośliwość - nie wiem dlaczego padają nieuzasadnione oskarżenia wobec ZG.

Napisałem w bardzo przyjaznej atmosferze pierwszego posta w tym temacie chcąc poznać Wasze zdanie na temat nowej strony i nowego forum.

Wyjaśnię pewne kwestie abyście nie mieli podejrzeń wobec np. ZG:
- system na którym była oparta poprzednia wersja strony pzhgp.pl niebawem nie będzie wspierany przez dostawców usług hostingowych wobec czego niebawem po prostu by nie działała w związku z czym przygotowałem nową wersję strony pzhgp.pl - nowoczesnej, dostosowanej do wygodnego przeglądania na urządzeniach mobilnych, ponadto łatwiejszej w aktualizowaniu, bezpieczniejszej itd. Ta procedura wymiany strony na nową była koniecznością.

Przy okazji wdrażania nowej strony zaproponowałem utworzenie nowego forum które było by zintegrowane z nową stroną, ponadto bezpieczniejsze, łatwiejsze w utrzymaniu porządku związanego ze spamem generowanym przez boty itd. Obecne forum również nie należy do najnowocześniejszych w związku z czym taka była moja propozycja - ponadto ten pomysł chciałem skonsultować z Wami użytkownikami tego forum dlatego też utworzyłem ten temat do dyskusji.

Nikt Wam nie chce utrudnić rozmowy, kontaktu - wręcz przeciwnie jest to moja propozycja aby było łatwiej.

Problem z rejestracją na nowej stronie staram się rozwiązać. Jeśli jeszcze ktoś ma problem z rejestracją to proszę o odpowiedzi w tym temacie czy używacie programu pocztowego - jeśli tak to jakiego, lub jeśli przez stronę www się logujecie to proszę o informacje u jakiego dostawcy jest ta poczta.

Pozdrawiam
Administrator
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: