Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lip 19, 2019 21:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
młode zimowe - postępowanie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
marekp

WysłanyWysłany: Wto Paź 09, 2018 17:12
PostTemat postu : młode zimowe - postępowanie
Odpowiedz z cytatem

witam, bardzo proszę jezeli byłby ktos chetny do pomocy o kontakt na pw. Planuje w tym roku, znaczy 2019 wychowac leg zimowy i nim lotować. Do tej pory lecąc "normalnie" młodymi zimowymi i wiosennymi, te zimowe były znacznie gorsze. W tym roku byłem 5 w oddziale. Bardzo proszę podzielcie sie doswiadczeniami z postępowaniem tylko z zimowymi młodymi, kiedy je wypuszczać, jak karmić, jak opóxnic pierzenie itp. Prosze bez głupich docinek i robienia "sensacji" z mojego tematu, gdyż zauwazyłem, ze to forum ostatnio słuzy tylko do kłótni, słownycj przepychanek, węszenia spisków i wyłapywania sensacji....Prosze o wypowiedzi mistrzów i czołowych hodowców, a mamy ich wielu...
Z góry dziekuję za odpowiedzi
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: