Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Cze 15, 2019 21:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
PILNIE SPRZEDAM
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MIREK81

WysłanyWysłany: Nie Lip 08, 2018 8:56
PostTemat postu : PILNIE SPRZEDAM
Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie grzecznościowe

Ze względu na decyzje o pozostaniu na stałe w Anglii jestem zmuszony sprzedać wszystkie gołębie które znajdują się w Polsce.Są to dzieci najlepszych gołębi w Polsce jak również gołębi olimpijskich,jest ich około 50szt nigdy nie były oblatane bo cały czas sa w zamknięciu.Miałem nadzieję że w przyszłości wrócę do kraju i zacznę lotować lecz jest to nie możliwe więc nie ma sęsu ich trzymać w nieskończoność.Sprzedam je praktycznie za bezcen bo chcę sie ich jak najszybciej pozbyć.Najlepiej jak by ktoś chciał je zabrać wszystkie bo nie chciał bym stwarzać problemów osobie która je bedzie sprzedawać cena za całosc 12.000zł a jak nie bedzie chętnych to sprzedam na sztuki,można dzwonić na dwa numery Polski i Angielski
kontakt do mnie
0044 782 407 3646 Anglia
665 114 034 Polska
pozdrawiam Krzysztof
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: