Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Maj 24, 2019 21:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
magazyn puttman
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zako81

WysłanyWysłany: Czw Lut 22, 2018 19:23
PostTemat postu : magazyn puttman
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, miesięcznik jest dostarczany do hodowców z Polski początkiem czy koncem miesiąca ?czy może jest z tym roznie?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tomex8226

WysłanyWysłany: Czw Lut 22, 2018 19:46
PostTemat postu : miesiecznik
Odpowiedz z cytatem

co koledzy o miesieczniku puttman
Gus89

WysłanyWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nie polecam naszego "HODOWCY" po paru latach zaczelem prenumerowac miesięcznik, i tak do czytania niema nic, ale najlepsze jest dostarczanie... W styczniu 15.01 a teraz mamy 22.02 a gazetki jak niema tak niema sorry ale slabe to tak samo.ja nasz caly ZG
POZDRAWIAM DL
prezes097

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny kolego Gus89 nie zgodzę się z twoją wypowiedzią:w dobie telefonów i internetu nie potrafisz powiadomić redakcji o zaistniałym fakcie u mnie ,,Hodowce'' ma m zawsze na koniec miesiąca czyli np.styczniowy numer pod koniec grudnia.Głupoty piszesz że nie ma nic do czytania biorąc to co było kilka lat do tyłu to tam faktycznie nie było nic do czytania ale teraz zupełnie inna bajka ,wiele ciekawych artykułów o czołowych hodowcach ,są też artykuły o tematyce weterynaryjnej,suplementacji itp,mnie się podoba no ale tobie może nie podobać się bo może nie piszą jak zostać mistrzem albo nie wiem.Pozdrawiam.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lut 23, 2018 16:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

prezes097 napisał:
Szanowny kolego Gus89 nie zgodzę się z twoją wypowiedzią:w dobie telefonów i internetu nie potrafisz powiadomić redakcji o zaistniałym fakcie u mnie ,,Hodowce'' ma m zawsze na koniec miesiąca czyli np.styczniowy numer pod koniec grudnia.Głupoty piszesz że nie ma nic do czytania biorąc to co było kilka lat do tyłu to tam faktycznie nie było nic do czytania ale teraz zupełnie inna bajka ,wiele ciekawych artykułów o czołowych hodowcach ,są też artykuły o tematyce weterynaryjnej,suplementacji itp,mnie się podoba no ale tobie może nie podobać się bo może nie piszą jak zostać mistrzem albo nie wiem.Pozdrawiam.

Kolega Gus89 przegląda reklamy i nekrologi i po tym twierdzi, że mało czytania?
WG0309

WysłanyWysłany: Nie Lut 25, 2018 9:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piszecie miesięczniku hodowca czy poradnik hodowcy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: