Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Paź 31, 2020 1:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Opłata za wstęp na wystawę Okręgową
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sob Gru 02, 2017 21:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
CAŁA PRAWDA MYŚLĘ ŻE BURMISTRZ TEGO PIĘKNEGO MIASTA JAKIE ORGANIZUJE W TYM ROKU NAM WYSTAWĘ OKRĘGOWO W SP 4 BODAJ ŻE NIE BĘDZIE SĘPIŁ I SALE DA GRATIS .

A JAK BY NAWET DYCHĘ ZECHCIAŁ TO DAM WALDZIOWI Z RADOŚCIĄ ;))

Ja w tym roku też się wybieram i wejdę tak:

https://www.youtube.com/watch?v=m6cuNm9fMZg

:)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Stanisław

WysłanyWysłany: Sob Gru 02, 2017 21:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wiedzieć co mieli w tym względzie na myśli uchwałodawcy Statutu a szczególnie Komisja przygotowująca projekt Statutu oraz Prezydent Związku. Bo uchwalenie poprzez głosowanie to już pestka, większość i tak nie wiedziała za czym głosowała. Wiele razy pisałem, że każdy przepis w tym Statut i Regulaminy muszą być jasne i precyzyjne aby nie można był dowolnie interpretować.Do zawiłych art. czy paragrafów musiał by być komentarz.
michalhuli@o2.pl

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 10:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie no o 10zl się rozchodzi błagam ludzie was co za sknerstwo wstyd itp śmiać się chce
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 11:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
wiarus napisał:
Cała prawda kto w takim razie ma zapłacić za wynajęcie sali,o obsłudze nie wspomnę Święty Mikołaj :?:

Każdy z nas członków płaci składki, i z tych składek powinny być pokrywanie koszta związane z organizacją wystaw! Piszę o tym powyżej

Czyli Twoim zdaniem powinni zapłacić wszyscy ci co byli i nie byli.Gratuluje logicznego pomysłu.To jest uczciwe :?:
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 12:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
CałaPrawda napisał:
wiarus napisał:
Cała prawda kto w takim razie ma zapłacić za wynajęcie sali,o obsłudze nie wspomnę Święty Mikołaj :?:

Każdy z nas członków płaci składki, i z tych składek powinny być pokrywanie koszta związane z organizacją wystaw! Piszę o tym powyżej

Czyli Twoim zdaniem powinni zapłacić wszyscy ci co byli i nie byli.Gratuluje logicznego pomysłu.To jest uczciwe :?:

Kolego ale przecież tak jest, wystawy organizowane są ze składek, dzięki temu każdy członek powinien mieć wolny wstęp na wystawę! Pobieranie jakiejś dodatkowej opłaty od członków przy drzwiach na wystawę to jakiś chory pomysł, łamiący nasze prawa. A to czy ktoś korzysta z uczestnictwa w wystawie to jest indywidualna decyzja każdego członka.

Czy ja muszę wam wszystko tłumaczyć, jak dzieciom w przedszkolu?

Pozdrawiam.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 13:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Podobno nie ma róży bez kolcy .......
a miłość musi być bolesna,, powiedział stary zając wchodząc na jeża '' podobno to cała prawda i ktoś to słyszał od zająca .Na pewno nie ja, ja tylko powielam po kimś kto zająca słyszał ;)))

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 13:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam
Cała Prawda zgłoś się do pracy przy organizacji takiej wystawy to może zobaczysz jak to wygląda od środka.
Zobaczysz ile trzeba poświęcić własnego czasu bezinteresownie.!!!!
Na koniec usłyszysz że to było do kitu.
zabek1988

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 13:23
PostTemat postu : Re: Opłata za wstęp na wystawę Okręgową
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
Koledzy, czy u was wstęp na wystawę okręgową jest odpłatny? jaka jest cena biletu?

Przecież Statut PZHGP jasno określa, że:

§ 10
1. Członek zwyczajny ma prawo :
a. wybierać i być wybieranym do władz i organów Związku przy spełnieniu wymagań wyszczególnionych w § 11,
b. uczestniczyć w zebraniach Związku,
c. korzystać z porad i pomocy w zagadnieniach związanych z hodowlą gołębia pocztowego,
d. nosić odznakę Związku,
e. uczestniczyć w wystawach organizowanych przez Związek,

Nie ma w tym paragrafie, wzmianki o opłacie!

Każdy członek powinien mieć darmowe wejście na wystawy gdyż płaci składki z których pewna część jest wydzielona na organizowanie wystaw!!!

Swoją drogą ciekawy jestem gdzie trafiają pieniądze z (biletów)?

Tak czytam ten temat i sam głupieje. co do podpunktu który szanowny Kolega CałaPrawda podkreślił.
To w moim rozumieniu słowo "uczestniczyć' ni jak się ma do "oglądać' 'zwiedzać'. Tu wg mnie chodzi o to iż jako członek związku mamy prawo uczestniczy , to jest wystawiać ptaki na wystawach etc. Nie zwiedzać wystawę. Za wystawienie ptaków też płacimy opłatę wystawowa!!! I do tego Kolega nie ma pretensji? Toć płacimy składki!!! Jak Kolega ma zebranie sekcyjne czy oddziałowe i jest poczęstunek to też często Kolega płaci 5,10,20 zł na to. Też Kolega ma o to pretensje, toć płaci składki !!!
Nie popadajmy w paranoje. ile tej naszej składki członkowskiej jest 45zł. z tego co kojarzę, proszę mnie poprawić,jeśli się mylę, idzie ona na ZG, Zarząd Okręgu i 25 zł na Oddział. I co oddział ma z niej zrobić wystawę z wynajęciem sali, nagrodami,poczęstunkiem, ubezpieczenia etc ??? Nawet przy dowfinansowaniu okręgu ta kwota jest dużo wyższa niż "przychód" ze skłądek członkowskich.Ludzie, bądźmy poważni to nie 1000zł. a 10 czy 5 często. więcej marnujemy pieniędzy i to nam nie przeszkadza,a szukamy problemu tam gdzie go nie ma. Na wystawę Ogólnopolską czy Olimpiadę też wstęp ma być bezpłatny?? Bo przecież płącę skłądkę 45zł ???
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 13:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

TAK CZYTAM I CZYTAM I ŻARCIK NAPIS AŁEM I SIĘ ZASTANAWIAM PRZECIEŻ WYSTAWA TO NASZE ŚWIĘTO UKORONOWANIE ROCZNEJ PRACY ,SPOTKANIE SIE Z KOLEGAMI POZNANIE NOWYCH,MŁODYCH GWIAZD NASZEGO LOKALNEGO I OKRĘGOWEGO SPORYU (MOŻE OSTATNIE BO JAK 16 ASTEROID PIZD..... TO TYLKO TO NAM POZOSTANIE )
A TU RABAN KTO NA CO I POCO BILETY NIE WIEM CZY TO PRZYSTOI .

TO TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ ...... TO TRZEBA PODZIĘKOWAĆ LUDZIOM POŚWIĘCAJĄCYM SWÓJ CZAS PRYWATNY NA ORGANIZACJĘ TO NIE POSTAWIĆ PARĘ KLATEK .TO LOGISTYKA ,ROZPROPAGOWANIE ,TO POKAZANIE SIE OD JAK NAJLEPSZEJ STRONY ,NIE SFORY I ZWADY .
ZA TO PRZYSLOWIOWĄ DYCH TO I PIWA SIĘ DOBREGO NIE NAPIJESZ .
A CENY SĄ JAKIE SĄ ,TO CO MOŻE ZORGANIZOWALI NAZAPIEP..... ALI SIE TO MOŻE JESZCZE NIECH ZAPŁACĄ , A MY I TAK ICH OLEJEMY . OBOWIĄZKIEM NASZYM JEST TAM BYĆ , A PRZYNAJMNIEJ PRZYZWOITOŚCIĄ BY BYŁO .DL MIREK

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 14:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
wiarus napisał:
CałaPrawda napisał:
wiarus napisał:

Kolego ale przecież tak jest, wystawy organizowane są ze składek, dzięki temu każdy członek powinien mieć wolny wstęp na wystawę! Pobieranie jakiejś dodatkowej opłaty od członków przy drzwiach na wystawę to jakiś chory pomysł, łamiący nasze prawa. A to czy ktoś korzysta z uczestnictwa w wystawie to jest indywidualna decyzja każdego członka.

Czy ja muszę wam wszystko tłumaczyć, jak dzieciom w przedszkolu?

Pozdrawiam.

Szczerze?? Dlatego nie jeżdżę:)
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 15:23
PostTemat postu : PŁACIMY CZY SIĘ KŁÓCIMY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy .......zwykła sprawa wystawa,idziemy,czy jedziemy oglądać ptaki,spotkać starych i nowych Kolegów a tyle zupełnie niepotrzebnej pisaniny.Szanowny Kolego CałaPrawda ....pytam z ciekawości,czy kiedykolwiek uczestniczyłes u organizowaniu jakiejkolwiek wystawy? Uważam,że od tych spraw jesteś bardzo daleko.Poczytaj sobie jeszcze raz wpisy Kolegów Mirek 2001,Jarek 259 i Ząbek 1988 w ich wpisach należy szukać CałejPrawdy.Szanowny Kolego jak sięgam pamięcią wiele lat temu to w moim mieście była w początku grudnia organizowana w Domu Kultury wystawa oddziałowa,a za .......dwa tygodnie okręgowa,( i nic nie płacono ) a zawsze było wielu zwiedzających i był też słoik na dobrowolne datki,i uważam,że jest to w porządku,choć wcale nie neguję płatnego wstępu.Dzisiaj jest trudno choć jedną zorganizować,bo wystawców coraz mniej.Przyszłoroczna styczniowa wystawa ogólnopolska w Sosnowcu będzie moją 47 wystawą,i by się spotkać choć raz do roku ze znajomymi,kolegami czy przyjaciółmi i żałować paru groszy na wstęp byłoby mi po prostu zwyczajnie wstyd.Jednak każdy jak to w życiu bywa ma swoje zdanie i przy swoim pozostańmy.Pozdrawiam serdecznie i zwiedzajmy wystawy.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 16:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
mirek2001 napisał:
CAŁA PRAWDA MYŚLĘ ŻE BURMISTRZ TEGO PIĘKNEGO MIASTA JAKIE ORGANIZUJE W TYM ROKU NAM WYSTAWĘ OKRĘGOWO W SP 4 BODAJ ŻE NIE BĘDZIE SĘPIŁ I SALE DA GRATIS .

A JAK BY NAWET DYCHĘ ZECHCIAŁ TO DAM WALDZIOWI Z RADOŚCIĄ ;))

Ja w tym roku też się wybieram i wejdę tak:

https://www.youtube.com/watch?v=m6cuNm9fMZg

:)

Uważaj abyś przy tym swoim wejściu nie trafił na bramkarza piłkarza bo będzie bolało:)
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U nas 15 zl wstęp .
prezes097

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 18:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów tak sobie czytam wpisy i nie pojmuję co niektórych temat niesamowity dać 10 zł i wejść czy nie dać i też wejść na tzw.,,chama'' albo drążyć temat i szukać w przepisach statutu jak interpretować dany zapis a mnie wydaję się że to proste z uszanowania dla organizatorów nie powinienem słowa powiedzieć i dać tą opłatę ale i tu szukają niektórzy sensacji, ot Polska .Pozdrawiam
piotr7508

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZbigniewM napisał:
w Okręgu PZHGP Zielona-Góra nie ma opłat za wstęp na Wystawię Okręgową.

Tak jak napisał kolega ZbigniewM, u nas wstęp jak i wystawienie gołębi jest bezpłatne. Oddziały za to odprowadzają do okręgu jakąś kwotę od każdego hodowcy (tzw fundusz wystawowy). Sam osobiście uważam to za świetne rozwiązanie. Nikt nie musi się zastanawiać na wystawienie ilu gołębi go stać. Pod tym względem nasz okręg (Zielona Góra) jest przyjazny hodowcy zarówno wystawiającemu jak i zwiedzającemu.

ul.Czerwonego Krzyża 27
tel. 502 55 80 50
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: