Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Wrz 18, 2019 12:52 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ciekawy film mistrza
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 10:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.nie mam pojecia dlaczego niektorzy tak bardzo krytykuja,w gruncie rzeczy w demokracji kazdy ma wybor,moze robic u siebie na podworku co mu sie podoba.nie moglbym sie odnosic np do jazdy np porche.ferrari i innych drogich,luksusowych aut bo nigdy nimi nie jezdzilem.moge sie podzielic np.doswiadczeniem z jazdy mazda,matizem ,malym fiatem.filmik zamieszczony i komentarz krystiana jest rzeczowy i nie tendencyjny.dla mlodych i zadnych sukcesu moze to byc wskazowka,gdyz sam autor fajne wyniki posiada.pozdr i mniej jadu panowie
to tez pan z klubu,bo wypowiedzial sie pozytywnie pytam zegnam waldii79 ludzie dajcie juz zyc prosze was przepraszam ze wstawilem ten filmik naprawde przepraszam juz tego nie zrobie! ja wiem do bicia musi, ktos byc bo by bylo nudno na forum to brajan to rysio wyzywani od roznych nawet ich rodziny oklaski !!! to ja sie nawinolem teraz itp a czasem ktos sie nawinie wiem macie duzo czasu jesien ale prosze przeprosilem was naprawde ja daje wode nienawidze tego filmiku ludzie juz ok ?

Ostatnio zmieniony przez hod.wroclaw dnia Pią Paź 27, 2017 11:00, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jozef57

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 10:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

obiektywny11 napisał:
Nie było mnie tu bardzo długo z jednego powodu CHAMSTWA które tu się uprawia,zalogowałem się po długim czasie i co....nic się nie zmieniło,te same chamy, pseudohodowcy pisarze o dupie maryni dalej tworzą litanie nagonki na jedną firmę.Powiem tak piszecie o młodych, ich tu nie ma i nie będzie oni tu nie piszą oni znaleźli sobie cywilizowane portale.....................................
A co do tematu to znam p.Krystiana to człowiek na poziomie i przedewszystkim człowiek prawdomówny.Jeżeli mówi na filmie że używa gree i vet to tak robi, a waszym zdaniem krytykantów powinien powiedzieć że co podaje końskie g...........??????? wtedy byście byli usatysfkcjonowani....Jeżeli chodzi o to co omawiane jest w sklepie to pokazuje produkty kilku firm więc jaka tu reklama,po prostu pokazuje to co mu się najlepiej sprzedaje i odpowiada na pytania realizatora filmu.A to że ktoś mnie np.nie znany wstawił ten film na forum to i dobrze niech dotrze do niego większa ilość ludzi i sobie obejrzy.Każdy wyciągnie sobie wnioski z tego filmu i oceni, ale ten hejt który tu się odbywa wyraźnie pokazuje jakie chamstwo,obłuda,fałsz i zazdrość panuje w naszych szeregach...........
Ja tez chce do klubu a ja?
Waldii79

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 11:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piszę ostatni raz może z dużej litery bo widzę że nie wszyscy potrafią kojarzyć to co przeczytają , inteligencję się albo ma albo nie a Więc NIe Chodzi o ten Filmik mało mnie on interesuje nic do tego nie mam nie jestem również z konkurencji każdy może go oglądnąć i wyciągnąć wnioski jakie mu pasują istotą sprawy jest Wasza klubowa działalność reklamowo - naganiaczowa w ubiegłym sezonie zatruwaliście to forum swoimi nieudolnymi reklamami i teraz próbujecie reaktywacji ktoś założy temat a Wy zaraz robicie lokowanie produktu do tego bardzo nachalnie więc przynosi to skutek odwrotny więc skończcie pieprzyć co sezon o tym samym to może i forum odżyje jeżeli teraz nie zrozumiecie o co chodzi to zostaje tylko wbić wam to do głowy łopatologicznie.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 11:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Który to prezes klubu?.
......Niech mu gwiazdka....
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 12:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hod.wroclaw napisał:
obiektywny11 napisał:
Nie było mnie tu bardzo długo z jednego powodu CHAMSTWA które tu się uprawia,zalogowałem się po długim czasie i co....nic się nie zmieniło,te same chamy, pseudohodowcy pisarze o dupie maryni dalej tworzą litanie nagonki na jedną firmę.Powiem tak piszecie o młodych, ich tu nie ma i nie będzie oni tu nie piszą oni znaleźli sobie cywilizowane portale.....................................
A co do tematu to znam p.Krystiana to człowiek na poziomie i przedewszystkim człowiek prawdomówny.Jeżeli mówi na filmie że używa gree i vet to tak robi, a waszym zdaniem krytykantów powinien powiedzieć że co podaje końskie g...........??????? wtedy byście byli usatysfkcjonowani....Jeżeli chodzi o to co omawiane jest w sklepie to pokazuje produkty kilku firm więc jaka tu reklama,po prostu pokazuje to co mu się najlepiej sprzedaje i odpowiada na pytania realizatora filmu.A to że ktoś mnie np.nie znany wstawił ten film na forum to i dobrze niech dotrze do niego większa ilość ludzi i sobie obejrzy.Każdy wyciągnie sobie wnioski z tego filmu i oceni, ale ten hejt który tu się odbywa wyraźnie pokazuje jakie chamstwo,obłuda,fałsz i zazdrość panuje w naszych szeregach...........
waldi79 znowu pech filmikow z firma greenplay jest 14 papa marionetko konkurencji.bo tak naprawde nie wiemy kim jestes ten jeden filmik nie ma wlasnie nic z nia wspolnego i ten wystawilem wiec koncz wasc wstydu oszczedz! a wyniki podaj prosimy cie !!!uswiadom nas ze tam tez jestes taki super.
papa waldi 79 zycze udanego sezony obys tak wojowal z pupilami
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak moze forum odzyje tak jak piszesz bo jak sie patrzy na twoje wpisy te wypociny to naprawde forum umiera! jak przestaniesz biadolic i nic w nie nie wnosic ja chociaz film a ty nic !!! jakie wynki takie wpisy kolego waldii.
Waldii79

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie zamierzam dyskutować więcej z Tobą i Twoim klanem chyba zapatrzyłeś się za bardzo na inną gwiazdę tego forum i biadolisz o wynikach choć nikt tego wątku tu nie podnosił możecie razem stworzyć klub wzajemnej adoracji 😁 bo jak dotąd jesteś strasznie monotematyczny jeżeli nie wiesz co to słowo znaczy to proponuję zajrzeć do słownika dokształcić się a nie smarować bzdury na forum, tak jak piszesz poza filmikiem i nachalnymi reklamami nic na forum nie wniosłeś i pewnie długo tak zostanie a teraz żegnam i idź poczytać .
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hod.wroclaw napisał:
tak moze forum odzyje tak jak piszesz bo jak sie patrzy na twoje wpisy te wypociny to naprawde forum umiera! jak przestaniesz biadolic i nic w nie nie wnosic ja chociaz film a ty nic !!! jakie wynki takie wpisy kolego waldii.
papa
mistrzunio

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

obiektywny11 napisał:
racja
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol Waldii daj sobie spokój . Chłopak tak się nakręcił że już pisze pod paroma nikami i cytuje samego siebie . Myślę że ktokolwiek ma trochę oleju w głowie widzi co to za ptica a kto chce kupować te produkty , no cóż świata nie zbawisz. Pozdrawiam .
mistrzunio

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hod.wroclaw napisał:
Moze i za stary?moze i nie. ale PANA fan klub nie jest lepszy, a PAN jaki cudowny oklaski !!!!!!!!!!! brawo BRAWISSIMO JA AZ SAM JESTEM W SZOKU jaki pan madry,ale pan nas rozgryzl szok i dzieki ! A PYTANKO KOLEGA WALDIX...HE.ODZIAL TORUN..OBIEKTYWNY I DZIESIATKI INNYCH HODOWCOW TO TEZ ICH ROZGRYZLES MOZE ONI WYPOWAIADAJAC SIE POZYTYWNIE O DANEJ FIRMIE TEZ SA W KLUBIE> a moze jak np pan Bindacz jak by wstawil filmik itp tez by byl w klubie a moze kolega wysokolot od pawikow jest w klubie bo dzieki niemu ironia losu robi najwieksza reklame! to podziel sie wynikami napisz cos mlodym hodowca bedzie milo i ciekawie!czy ja nie mam prawa sobie pisac co chce , i wstawiac co chce pomijajac ze ten filmik byl firmy pigeon !!!!!!!co do pw kolego szpak to mam 1 wiadomosc przez rok moze 2 znowu pan nie trafil cos nie idzie?! to ze ja wstawilem filmik nie moj zaznaczam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie znaczy ze kogos namawiam kazdy sam oceni film i podane w nim informacje na nim 4 firmy tak 4 mysle ze inteligencja nakazuje zastanowic sie ze jezeli ja proferuje 1 firme to po co wstawialem filmik z 4 roma firmami !!! ale jak ktos jest slepy i zawistny cigle pisze o jednej! jedno nas laczy polemika zakonczona mam nadzieje! MUSZE Z EDYTOWAC I DOPISAC TAK WSZEDLEM WE WPISY KOLEGI SZPAK I WIDZE ZE DOCINKI ITP TO PANA DOMENA CO? WYSTARCZY POCZYTAC JAK PAN TRAKTUJE NA FORUM HODOWCOW I CIAGLE Z KIMS SIE NIE ZGADZA .ZEGNAM
POZDR
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

obiektywny11 napisał:
mysle ze to wszystko tlumaczy .
Waldii79

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj widzę że Wy jesteście na poziomie intelektualnym przedszkolaków a koledze Szpakowi to jeszcze długo do pięt nie będziecie dorastać daremna dyskusja z Wami bierzcie zabawki i do piaskownicy a nie na forum żegnam ozięble !
mistrzunio

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

waldix napisał:
Witam.nie mam pojecia dlaczego niektorzy tak bardzo krytykuja,w gruncie rzeczy w demokracji kazdy ma wybor,moze robic u siebie na podworku co mu sie podoba.nie moglbym sie odnosic np do jazdy np porche.ferrari i innych drogich,luksusowych aut bo nigdy nimi nie jezdzilem.moge sie podzielic np.doswiadczeniem z jazdy mazda,matizem ,malym fiatem.filmik zamieszczony i komentarz krystiana jest rzeczowy i nie tendencyjny.dla mlodych i zadnych sukcesu moze to byc wskazowka,gdyz sam autor fajne wyniki posiada.pozdr i mniej jadu panowie
dobrze kolego waldii ale juz napewno bo obiecujesz. zaluż jakiś temat sensowny bedziesz mial wieksze oklaski uwierz !!!!!!!!!!!!!!!!!
wysokolot

WysłanyWysłany: Pią Paź 27, 2017 16:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Kol. Waldii79 ja to już stwierdziłem rok temu.Towarzystwo wzajemnej adoracji. Dziecinada i ŻE-NA-DA.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: