Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Maj 27, 2020 22:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wszyscy hodowcy to jedna rodzina .
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 5:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie z Panem Ryszardem jest tak jak z wieloma małymi chłopcami ,którzy grając na podwórku w piłkę myślą ,że są Lewandowskim ,MESSIM.RONALDO.... Z tym ,że Pan Ryszard wykorzystuje nie wiedzę, naiwność mniej doświadczonych a zauroczonych jego filmami hodowców.....A za te pieniądze wydane na młode zakupione u Pana Ryszarda można nabyć naprawdę o wiele lepszy materiał od nie jednego czołowego hodowcy(okręgu-oddziału) z powtarzającymi się wynikami na przestrzeni kilku lat. I nie koniecznie handlarza reklamującego swoje gołębie na filmikach czy w białym fartuchu. PRAWDZIWY MISTRZ NIE SZUKA ZBYTU NA SWOJE GOŁĘBIE -HODOWCY SAMI ZAJDĄ.https://www.youtube.com/watch?v=VoHAXQv87Bo
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 6:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tego aktora w tej roli jeszcze nie widziałem. :) Lepiej jest jednak obejrzeć coś w temacie.
https://www.youtube.com/watch?v=ZAVcdyp2O_E
zbigniew781

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 6:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wystarczy głupotę ,nie odpowiedni post przemilczeć ,zignorować a nakręcanie tematu nic tu nie da. Takie jest moje zdanie. DL
Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 10:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Prawdę piszesz Chodowca 442.Jak ktoś chce odmówić modlitwę robi to w skupieniu samotnie.Kiedy ktoś wkleja na tym forum tekst o kancelarii prawniczej to większość zdaje sobie sprawę dlaczego.Ten jegomość raz się modli,innym razem tańczy na strychu w okresie wielkiego postu,a innym razem jest fajterem,lub wielkim mistrzem tego sportu.Trudno więc się dziwić hodowcom takiej reakcji i nie ma to nic wspólnego ze statutem ponieważ nie jest on nawet członkiem Naszego Związku.DL

Kiedyś jeśli dobrze pamięta Kolega czerwony1363 dziękował tu na Form że dobrze że jeszcze ta STARA GWARDIA pisze .
Ja bym trochę to zmienił i napisał bym .
DZIĘKUJĘ że jeszcze ta DOŚWIADCZONA GWARDIA pisze na tym Forum .

Pozdrawiam Pana i dalszych MISTRZOWSKICH wyników Życzę.
baro

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 10:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy osoby, które tak nerwowo reagują na Ryszarda są nieskazitelne? Łatwo jest żle oceniać innych. Dosłownie o każdej osobie można wypowiedzieć się zarówno dobrze jak i bardzo żle. Lepiej czasem spojrzeć krytycznym okiem na samego siebie, wtedy zauważymy, że nie jesteśmy tacy cacy, cacy. A posty osób, które nas denerwują , lepiej omijać szerokim łukiem. Ale po co omijać, jak można sobie za pomocą klawiatury bezpiecznie się na kimś wyżyć. Tak jak napisał zbigniew781, orły za klawiaturą.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 17:40
PostTemat postu : ?????????....
Odpowiedz z cytatem

Witam tak mi przyszło do głowy jak obejrzałem to "arcydzieło" filmowo-religijne śmieję się cały czas jak to piszę może temu dziwnie wyglądającemu i zachowującemu się człowiekowi potrzebny jest na gwałt ksiądz egzorcysta ?? a może inny "fachowiec"sam już nie wiem co normalny człowiek może o tym myśleć może "to" minie ???.Osobiście nie lubię poruszać tematyki religijnej ale w tym przypadku aż się prosi napisać kilka zdań.pozdrawiam "Dobry Lot".
buła

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 19:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rysiek chciał kiedyś zmądrzec
https://www.youtube.com/watch?v=CP_tOFWjMjw
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lip 23, 2017 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

JAŚ FASOLA PRZY TYM JEGOMOŚCIU TO PIKUŚ!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pon Lip 24, 2017 6:32, w całości zmieniany 2 razy

WysłanyWysłany: Pon Lip 24, 2017 4:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten post obrazuje poziom intelektualny części tzw. hodowców.Jedynie manfred,zbigniew 781 i waldis uwidocznili swoimi wpisami świadczącymi iż są hodowcami i ludzmi a pozostali co ...... ?
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lip 24, 2017 6:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MASZ RACJE .POWIEM WIĘCEJ TYM STARYM SCHOROWANYM CZĘSTO LUDZIOM I TYM MŁODYM NA POCZĄTKU KARJERY ::::::

KUPUJCIE GOŁĘGIE OD TOSNOWCA ......RYSZARDA TOSNOWCA ZA OSTATNIE PARE GROSZY JAKIE MACIE !!!!! ON JEST RELIGYJNY ,ŁADNIE TAŃCZY ,DAJE KWIATY , WSZYSCY JEGO KLIJĘCI SĄ ZADOWOLENI I UŚMIECHNIĘCI

MYŚLISZ ŻE NIC NIE MÓWIĄC JESTEŚ LEPSZY ,MĄDRZEJSZY ???

WysłanyWysłany: Pon Lip 24, 2017 9:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Mirku 2001 Na tym polega kapitalizm aby dobrze sprzedać swój towar i nie ważne do jakich posunięć jest zdolny sprzedający Takie dano nam prawo rynku i tysiące to wykorzystują Najważniejsze w tym wszystkim jest dla kupujących aby umieć odróżnić w którym worku są plewy a w którym zboże Ja osobiście do tego Pana nic nie mam ponieważ uprawiana przez niego polityka handlowa jak również rozrywkowa i religijna mnie nie interesuje wiec staram się nie oceniać jak również zbawiać świat Nie oznacza to że popieram takie postępowanie Ale nikt mnie nie upoważnił do tego abym miał jakiekolwiek prawo poniżania drugiego człowieka na oczach innych jakim by on nie był To że dziś mamy takie czasy jakie mamy i ludzie czują się bezkarni w swoich poczynaniach jest to prawo hejtu i jak na razie nic z tym nikt nie robi nie pozostaje nic jak omijać takie tematy Przypomniał mi się taki piękny i pouczający wiersz Więc warto go przeczytać

Przyszedł chłop sprzedać krowę
ciągnie bydlę z daleka
krowa kopie i bodzie
daje niewiele mleka
Prawdomówny gospodarz
więc odchodzą klienci
Przysłuchuje się facet
i tylko głową kręci
oj chłopie chłopie chłopie
z tobą jest jedna bieda
jak będziesz mówił prawdę
to tej krowy nie sprzedasz
Jestem mistrzem w tych sprawach
znam moc każdego słowa
Jak odpalisz mi dolę
to upłynnię ci towar
i gospodarz się zgodził
a ten zaczął nawijać
jaka mądra łagodna
że się pasie bez kija
mleka to po dwa wiadra
rano i wieczór daje
Skoro jest taka dobra
to ja jej nie sprzedaję
Widzi Pan Panie Mirku co znaczy dobrana sugestia słów nawet właściciel tej krowy uwierzył w słowa i zdecydował że tej krowy nie sprzedaje Pozdrawiam Pana i zdrowia życzę
stary wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lip 25, 2017 8:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldemarro napisał:
Ten post obrazuje poziom intelektualny części tzw. hodowców.Jedynie manfred,zbigniew 781 i waldis uwidocznili swoimi wpisami świadczącymi iż są hodowcami i ludzmi a pozostali co ...... ?

"Waldemarro" - Są jeszcze tacy którzy tylko czytają.Pozdrawiam.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak Kolega UFO-99 prosil rycha o pomoc w ustaleniu hodowcy golebia z czech, to rychu zamilkl i to pokazuje jego Szacun dla hodowcow. Poziom intelektualny juz pokazal rychu a jak bedzie dalej oklamywal , to najzwyczajniej dostanie opie...ol , jak chlop chlopa i w nosie mam jego krawaty. Do religi sie nie mieszam i jej nikomu nie narzucam , to jest indywidualna sprawa kazdego z nas. Waldemarro, czlowieka sie ocenia po czynach a nie po slowach.
daron

WysłanyWysłany: Wto Lip 25, 2017 16:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pan Ryszard jak zwykle sprawił, że rzesza mózgów debatuje nad intencją skierowanego przesłania.
Spokojny 24 dobrze to ująłeś, czego to się nie robi dla zaistnienia, a jak się trafi nie jeden jelonek to bajka.
PS. Nie osądzaj, jak nie chcesz (...)
Pozdrawiam
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Lip 25, 2017 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzie co Wy tutaj debatujecie... Filmik był w sobotę dla zainteresowanych....

Dzisiaj ogrom zajęć przy domu, ogrodzie, dziecku a Wy wylewacie swoje mądrości...

Przecież ja nie nagrałem filmu reklamowego tylko przeczytałem tekst z książeczki otrzymanej od swojego taty na Kom.Św..

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: