Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 26, 2020 18:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Poczta Polska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
barry

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 11:53
PostTemat postu : Poczta Polska
Odpowiedz z cytatem

Koledzy co dzieje z wysyłką gołębi na PP.Dzisiaj chciałem wysłać młode do kolegi.Powiedziano mi na poczcie,że nie przyjmują do przewozu.JAK TO JEST U WAS.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pigebook

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Poczta przyjmuje przesyłki, lecz jezeli kolego chcesz tańszy transport paczek za pośrednictwem poczty polskiej to dzwon pod ten nr tel. 796 584 789

Jest to firma która podpisała umowę z poczta i posiada o wiele tańsze przesyłki kurierem pocztex 24

Cena 35 zł za paczkę do 30 kg

Polecam
FURMAN WiIKTOR
Pp026

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:26
PostTemat postu : pewna !!!
Odpowiedz z cytatem

wczoraj paczka 6,900 w niej 10 szt
opłata 26 zł
Poczta Polska

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Poniedziałek - paczka 3,5 kilo - 26 zł
Wtorek - paczka 8 kilo 26 zł

Obie priorytetem, z gołębiami - na drugi dzień są na miejscu.

Poczta Polska - paczka pocztowa: http://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/wysylka/paczki/paczka-pocztowa/

Pismo dotyczące przewozu gołębi tą usługą (gdyby były wątpliwości w okienku): http://www.zloteskrzydlo.pl/pliki/poczta_polska_wysylka_golebi.pdf

wiarus

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 16:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wysyłałem i powiedziano że tylko pocztex gwarantuje dostawę na jutro.Porażka ,mówią że co kraj to obyczaj ,a okazuje się że co urząd to obyczaj :(
bogdan111

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Przy okienku na poczcie trzeba niestety trochę "powalczyć". Te panie(zazwyczaj) uważają że jest tylko pocztex,co jest totalną bzdurą.Przeszedłem przez to,dzisiaj wysyłam paczką pocztową priorytet.Warunek : na pudełku należy napisać pisklę ptactwa domowego.
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=26079
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 20:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bogdan111 napisał:
Witam.Przy okienku na poczcie trzeba niestety trochę "powalczyć". Te panie(zazwyczaj) uważają że jest tylko pocztex,co jest totalną bzdurą.Przeszedłem przez to,dzisiaj wysyłam paczką pocztową priorytet.Warunek : na pudełku należy napisać pisklę ptactwa domowego.

Wszystko się zgadza lecz ta przesyłka nie gwarantuje 24 godz.dostawę,a zbliża się długi weekend ,co więc dojdzie do odbiorcy po czterech dniach w pudełku :?:
zloteskrzydlo

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 22:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus, przecież płaci się za priorytet: "Priorytetowa – przewidywany termin realizacji usługi to następny dzień roboczy po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00".

Trzeba tylko wypytać kiedy kurier zabiera paczki, bo może się okazać, że trochę szybciej tj. 14:00 czy nawet 13:00 w danej placówce. Ja się nie spotkałem żeby polecony szedł dłużej. Tak samo w niektórych placówkach możesz nadać do 18:00 i też idą wychodzą tego samego dnia (trzeba pytać).

jasiek4526

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 6:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus wysyłam dziesiątki paczek zwykłych priorytetowych z gołębiami zawsze powtarzam zawsze dochodzi w 24 godziny ,te paczki jadą jednym transportem z pocztexem i ten sam listonosz je przynosi ,czasami z pocztexu przywozi kurier ale to sporadyczne wypadki normalnie dostarcza listonosz więc ja pytam co to za ekspres??? opisujcie wyraznie karton "ŻYWE PTAKI" i gwarantuję wam że przesyłki będą u adresata w 24h ,może jest na forum ktoś pracujący na poczcie mógł by się wypowiedzieć czy paczki powszechne jadą innym transportem niż pocztex,co do tej kobity z okienka która mówiła że tylko pocztex gwarantuje ..... no cóż takie ma wytyczne tak mówi
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wysyłane PACZKA24h dziś już na miejscu koszt 24zł
Pani w okienku grzecznie i miło się zapytała POCZTEX?czy PACZKA ?
I to wszysto,zero problemów .
jasiek4526

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kkscy Tu Pani popełniła błąd paczką 24 nie wolno wysyłać tylko powszechna paczka pocztowa (żółto niebieski druk) lub pocztex
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 12:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego jasiek możliwe ale powiem Ci ,że jak przyjęła tą paczke24 to dałem dyla z poczty :)
stwierdziłem ,że one same nie wiedzą co tam robią.....:)
bogdan111

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 13:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jasiek4526 napisał:
kkscy Tu Pani popełniła błąd paczką 24 nie wolno wysyłać tylko powszechna paczka pocztowa (żółto niebieski druk) lub pocztex

Racja. Paczka 24 nie moze zawierać żywych zwierząt.Priorytet zazwyczaj dochodzi na drugi dzień. (99%)
s_wierz

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziś (czwartek) znajomy miał mi wysłać młode, na poczcie u niego nie przyjęli gołębi nawet pocztexem. Podobno powiedzieli że tylko do środy przyjmują takie przesyłki.
Wkurzyli mnie strasznie
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: