Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 26, 2020 18:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
Propozycja dla ZG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sylwek81

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 14:03
PostTemat postu : Propozycja dla ZG
Odpowiedz z cytatem

Są podane miejscowości w Polsce w których można wypuszczać golebie dużym ułatwieniem dla Lotowych byloby gdyby te miejscowości były naniesone na mapę według mnie byłoby to wielkim ułatwieniem podejrzewam że to nie jest taki duży koszt co wy na to koledzy hodowcy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Kuba 9977

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 14:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

google maps i masz wszystko co chcesz, nie bardzo jest to dla mnie zrozumiałe co dokładnie miałoby zrobić ZG? przecież mapa jest dostępna w necie i nie tylko
sylwek81

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 15:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zeby po otworzeniu mapy byly naniesione wszystkie te miejsca wtedy obieram kierunek i mam wszystkie miejscowosci widoczne a tak to trzeba szukac
zloteskrzydlo

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 15:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W ubiegłym roku przygotowałem plan lotów większości oddziałów na mapie, która jest dostępna pod adresem: http://www.zloteskrzydlo.pl/mapy/index.php
Myślę, że do końca marca naniosę loty w sezonie 2017.

Uwagi i komentarze mile widziane. Listę swojego oddziału proszę zgłaszać mi na e-mail: zloteskrzydlo@gmail.com

prezes097

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 17:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam,kolego sylwek81 zajmujesz się duperelami ,lepiej byś podsunoł pomysł Zarządowi Głównemu ażeby aktualizacje miejsc wypuszczenia robił w miesiącu listopadzie każdego roku a nie w lutym następnego roku ,bo nijak ma się aktualizowanie miejscowości skoro plany lotów ustalamy w grudniu a do 15 stycznia wysyłamy do okręgu,jaja są niekiedy takie że po wysłaniu planów okazuje się iż po aktualizacji która to ma miejsce w lutym dana miejscowość już nie istnieje a wtedy trzeba szukać nowej po czasie gdzie wszystko ustalone no i wtedy co niektórzy członkowie wietrzą spisek.Pozdrawiam
Halba

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 17:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja nie widzę,żeby była prowadzona aktualizacja miejscowości bo w ubiegłym roku pisałem tu na forum,że niema miescowości Stargard Szczeciński i nic się nie zmieniło.
Andrzej0349

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 18:02
PostTemat postu : Re: Propozycja dla ZG
Odpowiedz z cytatem

sylwek81 napisał:
Są podane miejscowości w Polsce w których można wypuszczać golebie dużym ułatwieniem dla Lotowych byloby gdyby te miejscowości były naniesone na mapę według mnie byłoby to wielkim ułatwieniem podejrzewam że to nie jest taki duży koszt co wy na to koledzy hodowcy.

Od dawna zrobiłem taką mapę - nie zapewniam, że wszystko jest aktualne https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=pl&mid=1QnLqfZFkCwwaqDuDoNDNf7UBe74&ll=51.391638163058005%2C11.824646977777775&z=5
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
prezes097

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 19:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stargard Szczeciński plac 53º18’24” 15º01’52” Drzazga Sylwester 603926356 0308 Stargard Szczeciński Szczecin, Aktualizacja współrzędnych 01.02.2017
groszki75-73

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 19:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A nie powinno być Stargard. Nazwa jest zmieniona i nie ma już Stargard Szczeciński.
sylwek81

WysłanyWysłany: Sro Mar 01, 2017 21:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no i o taka mape mi chodzilo tylko nie powinien to zrobic ZG tylko hodowcy prezes nie cwaniakuj czemu ty tego nie zrobiles.chlopaki odwaliliscie kawal dobrej roboty macie u mnie flaszke octu jablkowego :D :D :D
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: