Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 21:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
młode 2016
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mlody2525

WysłanyWysłany: Wto Sie 02, 2016 8:09
PostTemat postu : młode 2016
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich hodowców. swój post kieruję do uczciwych hodowców, którzy chcieliby pomóc młodemu hodowcy w tym hobby. Chciałbym kupić za rozsądne pieniądze gołębi, które umożliwią mi hodowle. Mam swoje gołębie ale jest to totalna ,,zbieranina''. z około 30 gołębi wpisanych na listę po kilku lotach zostało pi 11 szt. i przestałem lotować dalej żeby mi cokolwiek zostało. Młodych miałem około 100szt niestety były to młode po niesprawdzonych gołębiach i przy domu i w trakcie treningów mi zginęła duża ilość i zostało 45szt. Proszę o odzew tylko hodowców, którzy naprawdę chcą pomóc a nie zarobić parę groszy. Wystarczająco już wydałem pieniędzy na gołębie, które jak się póxniej okazało nie miały nawet kart, a jako młody chłopak nie mam niestety zbyt dużo pieniedzy żeby eksperymentować i wydawać pieniądze i liczyć, że aż się uda :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Wto Sie 02, 2016 8:52
PostTemat postu : Re: młode 2016
Odpowiedz z cytatem

mlody2525 napisał:
witam wszystkich hodowców. swój post kieruję do uczciwych hodowców, którzy chcieliby pomóc młodemu hodowcy w tym hobby. Chciałbym kupić za rozsądne pieniądze gołębi, które umożliwią mi hodowle. Mam swoje gołębie ale jest to totalna ,,zbieranina''. z około 30 gołębi wpisanych na listę po kilku lotach zostało pi 11 szt. i przestałem lotować dalej żeby mi cokolwiek zostało. Młodych miałem około 100szt niestety były to młode po niesprawdzonych gołębiach i przy domu i w trakcie treningów mi zginęła duża ilość i zostało 45szt. Proszę o odzew tylko hodowców, którzy naprawdę chcą pomóc a nie zarobić parę groszy. Wystarczająco już wydałem pieniędzy na gołębie, które jak się póxniej okazało nie miały nawet kart, a jako młody chłopak nie mam niestety zbyt dużo pieniedzy żeby eksperymentować i wydawać pieniądze i liczyć, że aż się uda :)

Dobra rada to taka abyś lotował młodymi i nie zrażał się , że zostało ich 45 czy też 15 szt. Po lotach młodych będziesz miał już materiał który pozwoli na "produkcję" w przyszłym roku. To jest chłopie najpewniejsza droga.
Istnieje szansa , że ktoś z hodowców sprzeda kilka młodych po wdowcach. Ale czy tak będzie to się okaże. To może być najlepszy materiał.
A tak z innej beczki. Cos mi się nie chce wierzyć , że będąc członkiem jakiegoś Oddziału (Sekcji) nikt nie chce Tobie pomóc. Chyba , że nie jesteś w strukturach PZGHP to zmienienia postać rzeczy. Wręcz pozorom (mam tu na myśli niesnaski o jakich można poczytać na portalu) w każdym Oddziale znajdzie się doświadczony hodowca (y) który ofiaruje kilka gołąbków dla "młodego".
Skąd jesteś Kolego?

WysłanyWysłany: Wto Sie 02, 2016 18:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ojj chyba taki biedny niejestes jak Cie stac na 100sztuk? moze mniej a lepszej karmy,bo dobre golebie niestarcza.
gabi166

WysłanyWysłany: Czw Wrz 29, 2016 9:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

:oops:
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: