Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 01, 2020 21:22 Zobacz posty bez odpowiedzi
polecam film czolowego hodowcy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Wto Sie 02, 2016 21:51
PostTemat postu : Re: polecam film czolowego hodowcy
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:

Hodowca dobry ale biedny sam nie wie co sprzedaje....hiii. I gdzie prawda?
Kolego kslom nie rozumie tych najazdów na produkty tej firmy. Twierdząc, że hodowca reklamujący je " nie wie co sprzedaje" należałoby podać powód krytyki. Który z produktów tej Firmy nie sprawdził się w twojej hodowli ? Odnoszę się dlatego, gdyż znam wielu bardzo dobrych hodowców, którzy w 2016 używają te produkty. Nie słyszałem, by ktoś narzekał, że obniżył swój poziom lotowania. W przeciwieństwie Kolego do Ciebie wielu hodowców twierdzi, że z powodzeniem mogą konkurować nie tylko cenowo z produktami cenionych firm na naszym rynku. Przykładem jest chociażby reklamowany na filmiku elektrolit. Osobiście dostrzegłem jego skuteczne działanie po wyczerpujących lotach.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bogdan63

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 12:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam i zapraszam ja zadzwonie.....
Jan7493

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 12:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po tych produktach golebie sa osowiale i przestaly zdobywac konkursy !!!
kazik57

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mialem hehe dobry zart ale dziekuje wrescie ktos napisal cos inteligentnego biedny to wyniku nie zrobiles...ale tabletki bierzesz? pozdrawiam i zapraszam www.greenplay.pl dodam tylko ze twoje posty sa do wgladu wiec komentarz zbedny .
riken666

WysłanyWysłany: Pią Sie 05, 2016 18:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kolegów nie rozumiem dla czego twierdzicie że ktoś broni swojej firmy i pisze że firma jest najlepsza ja uważam firmę green pley za bardzo dobrą jestem hodowcą oddziału Lisowice na imię mam Daniel Tuliński dla tych którzy nie wierzą panowie skończcie pisać głupoty że ktoś się podszywa pod innych inni hodowcy boją się logować że by ich ktoś nie ochrzanił na forum hodowcy z mojego okręgu są też zadowoleni z produktów polecam dla tych co się nieznają zgadzam sie z toba kolego oddz torun
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: