Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 18:29 Zobacz posty bez odpowiedzi
INFORMACJA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 6:27
PostTemat postu : INFORMACJA
Odpowiedz z cytatem

Informuję członków PZHGP (w szczególnosci Okręgu Olsztyn),że Organ Nadzoru (Starostwo Powiatowe w Mikołowie) złożyło wniosek do Sądu Rejonowego w Katowicach o uchylenie 10 Uchwał podjętych przez PREZYDIUM I ZARZĄD GŁÓWNY PZHGP wobec OKRĘGU OLSZTYN .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zg

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 7:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widocznie byliście tak nachalni, że Starosta nie mógł inaczej się od Was uwolnić i dla świętego spokoju po 10 miesiącach skierował sprawę do Sądu. Poczekamy na sądowe rozstrzygnięcie.
młody24

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 9:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Andek daj ty już spokuj i zamilcz raz na zawsze
młody24

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 10:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

my andka mamy już dość chcemy żeby nasz okręg był dalej a jakiś idiota dąrzy do rozwalenia jego
Waldemarro

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 15:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zg ja skrytykowałem to co ty zg napisałeś i dlatego usunąłeś mój wpis.Człowieku złamałeś dowolność wypowiedzi - prawo prasowe,wstydż się.
kslom

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldemarro napisał:
zg ja skrytykowałem to co ty zg napisałeś i dlatego usunąłeś mój wpis.Człowieku złamałeś dowolność wypowiedzi - prawo prasowe,wstydż się.

A co to jest "dowolność wypowiedzi"?
Trzeba wiedzieć co się pisze a nie pisać co się wie!

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 20:39
PostTemat postu : Panowie-koledzy moderatorzy pzhgp, mod_02, zg
Odpowiedz z cytatem

W związku z usuwaniem przez moderatorów w tym temacie oraz innych tematach postów merytorycznych w ciągu kilku minut , a pozostawienie przez tyle godzin postów obrażających moją osobę zamieszczonych przez forumowicza „młody24” informuję co następuje:
1. Nie usunięcie obrażających moją osobę postów w tym temacie- wysłanych: Czw Lip 21, 2016 9:47 i Czw Lip 21, 2016 10:14 przez forumowicza młody24 zmusza mnie do potraktowania Was jako wspólników tego czynu.
2. Całość strony Forum z tematem INFORMACJA została prze zemnie zapisana i udokumentowana w celu złożenia jako dowodu do organów ścigania.
3. Proszę w trybie pilnym o podanie mi drogą e-mailową wszystkich danych osoby szkalującej (NIK- młody24) mnie. Mój adres e-mailowy jest Wam znany , gdyż podany został przy rejestracji.

Proszę o poważne potraktowanie mojej prośby i w trybie pilnym usunięcie z FORUM obraźliwych i szkalujących moją osobę postów .
jajorz

WysłanyWysłany: Czw Lip 21, 2016 21:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Waldemarro napisał:

A co to jest "dowolność wypowiedzi"?
Trzeba wiedzieć co się pisze a nie pisać co się wie!

Witam!
To samo co WOLNOŚĆ SŁOWA.
Zapewne piszący miał to na myśli.
PZDR!
młody24

WysłanyWysłany: Pią Lip 22, 2016 4:07
PostTemat postu : Re: Panowie-koledzy moderatorzy pzhgp, mod_02, zg
Odpowiedz z cytatem

panie andek tu nikt nikogo nie szkaluje a po druge to jest forum dla hodowców i niestrasz pan panie andek bo tu nikt nikogo sie nie boi to pan podawał pełne na zwiska i nikt pana nie straszył ja to tylko na pisałem co muwio hodowcy
młody24

WysłanyWysłany: Pią Lip 22, 2016 4:26
Odpowiedz z cytatem

panie andek tam nie padło żadne słowu ublirzające z reszto administrator to widzi jak tu kolega pisał wolnoć słowa a po trzecie andek nie strasz mie
kapiszon

WysłanyWysłany: Pią Lip 22, 2016 4:58
Odpowiedz z cytatem

ANDEK napisał:
W związku z usuwaniem przez moderatorów w tym temacie oraz innych tematach postów merytorycznych w ciągu kilku minut , a pozostawienie przez tyle godzin postów obrażających moją osobę zamieszczonych przez forumowicza „młody24” informuję co następuje:
1. Nie usunięcie obrażających moją osobę postów w tym temacie- wysłanych: Czw Lip 21, 2016 9:47 i Czw Lip 21, 2016 10:14 przez forumowicza młody24 zmusza mnie do potraktowania Was jako wspólników tego czynu.
2. Całość strony Forum z tematem INFORMACJA została prze zemnie zapisana i udokumentowana w celu złożenia jako dowodu do organów ścigania.
3. Proszę w trybie pilnym o podanie mi drogą e-mailową wszystkich danych osoby szkalującej (NIK- młody24) mnie. Mój adres e-mailowy jest Wam znany , gdyż podany został przy rejestracji.

Proszę o poważne potraktowanie mojej prośby i w trybie pilnym usunięcie z FORUM obraźliwych i szkalujących moją osobę postów .

Tak zupełnie z boku to mlody24 pisze, że "jakiś idiota" usiłuje rozwalić okręg.
Czy w okręgu jest tylko jeden taki ?
Staropolskie przysłowie mówi: " na złodzieju czapka gore" czy ono ma w tym przypadku zastosowanie ?
Może zainteresowany wyjaśni?
ANDEK

WysłanyWysłany: Pią Lip 22, 2016 5:32
PostTemat postu : Kol. kapiszon
Odpowiedz z cytatem

Czapka w tym wypadku gore na innych , a moje sumienie ma się bardzo dobrze.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lip 22, 2016 9:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY MAJĄ RACJE PATOLOGIA I JESZCZE PO TRZYKROĆ TAKIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE .MYŚLE ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENI DO PUKI BEDĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI (BARONOWIE ) KRÓRZY SĄ POTRZEBNI WŁADZY JAK TLEN ,Z KOLEI W ZAMIAN ROBIĄ CO CHCĄ NA <WŁASNYCH FOLWARKACH >
rybakus

WysłanyWysłany: Sob Lip 23, 2016 17:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych meritum sprawy:
Pliki są do obejrzenia na stronie oddziału Olsztyn
http://0244.oddzial.com/pliki-do-pobrania

Sprawę rozstrzygnie sąd.

Może władza naszego kochanego PZHGP zejdzie do ludu. Czego sobie i kolegom życzę.

Alternatywa nie jest zbyt kusząca:

Pozdrawiam serdecznie obie strony.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Lip 23, 2016 18:33
PostTemat postu : DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZKOWA
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie rybakus......nie wiem dlaczego Pan zmienił post,ale....pracę Pana Prezydenta corocznie ocenia KWZD,i jest bardzo dobra już przez 17 lat....O co tutaj chodzi,.....o sianie niezgody,zgorszenia,żeby nienawiścią zarażać cały nasz związek,kopać Kolegów,ryć między nimi,i to sprawia olbrzymią radość kilku prawdziwym łotrom,pieniaczom,co tylko tym żyją,by wreszcie Związek przestał istnieć.To ich pasja,radośc,i codzienny fałszywy uśmiech,by drugiego zdeptać,pogrzebac,całkowicie zniszczyć.OBRZYDZIĆ DODATKOWO INNYM KOLEGOM HODOWLĘ GOŁĘBI.Oto hasło - - na sale sądowe--,wstyd przed całym światem,nabijanie kasy adwokatom,prokuratorom,sędziom,i.....co z tego mamy. JEDEN WIELKI WSTYD.Ja natomiast mam do Pana Panie rybakus bardzo miłą sprawę.Byłoby super gdyby Pan się przedstawił,podał swoje pełnione w PZHGP funkcje,i może wtedy Koledzy z Pana oddziału ocenią Pana działalność pozytywnie,lub, pokażą miejsce na tym w/g Pana wygodnym foteliku.Zegnam, i bez podtekstów proszę.Z poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: