Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Sie 18, 2019 18:01 Zobacz posty bez odpowiedzi
Lot prawdy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zielok

WysłanyWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:15
PostTemat postu : Lot prawdy
Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy w sobote dnia 2.06 mieliśmy lot z Lubeki odległość 580 km ptaki wypuszczone zostały o godz. 6.00 dziś jeszcze przebiliśmy zegary ponieważ w całym oddziele jest klęska. Nasz oddział (Kowal) oznaczony jest sygnaturą pl 0340. prosimy dajcie znac czy wiecie co dzieje się z naszymi ptakami. Z góry dziękuje za pomoc.

koledzy dziś znowu przebiliśmy zegary to już 3 dzień.
Ile można???? jeżeli wiecie coś o naszych ptakach odezwijcie się!!!

Ostatnio zmieniony przez Zielok dnia Pon Cze 04, 2007 18:46, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
andkol0361

WysłanyWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Raczej lot smutku... Naszą dzisiejszą klęskę opisałem w temacie "GDZIE DZI?". Oddział 0361. Co się dzieje z tymi lotami???

WysłanyWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

katastrofalna pogoda.
Apelujcie do wszystkich znajomych hodowców by przetrzymywali zbłąkane do poprawy pogody i puszczali z karteczkami, to powinno wytworzyć odruch wdzięczności...

WysłanyWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Zielok lecieliśmy tą samą trase odz. lipno-kikół (339)jest ta sama sytuacja.Co się dzieje z głębiami?Piszcie koledzy gdzie krążą golębie.POZDROWIENIA.
andkol0361

WysłanyWysłany: Nie Cze 03, 2007 19:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W odruchy wdzięczności wierzę, ale mało będzie takich co puszczą.Bardzo chciałbym się mylic.

WysłanyWysłany: Pon Cze 04, 2007 19:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja wypusciłem 5 letniego wdowca z karteczką o numerze 8323 z oddziału 029 Wadowice z obrączką tauris w środę 30 maja i nawet nikt nie zadzwonił.

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2007 12:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam uwagi co do tej katastrofalnej niedzieli. Co do pogody bym nie szukal w niej glownej przyczyny,ani tez w konwojetach. Bywala gorsza pogoda i nie bylo takich problemow.Sadze ze w duzym stopniu przyczyna lezy w pradach atmosferycznych ktore w ostatnich dniach licznie przechodzily nad Polska i Europa. Moja teza polega na tym ze golab stara sie ominac ten frat i leci wzdluz niego.W niedziele prady powietrza szly ze wschodu a wiekszosc oddzialow leciala z zachodu takze wiekszosc golebi mogla isc gdzies w kierunku poludniowym. POZDRAWIAM izapraszam do dyskusi
radek0384

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2007 12:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam uwagi co do tej katastrofalnej niedzieli. Co do pogody bym nie szukal w niej glownej przyczyny,ani tez w konwojetach. Bywala gorsza pogoda i nie bylo takich problemow.Sadze ze w duzym stopniu przyczyna lezy w pradach atmosferycznych ktore w ostatnich dniach licznie przechodzily nad Polska i Europa. Moja teza polega na tym ze golab stara sie ominac ten frat i leci wzdluz niego.W niedziele prady powietrza szly ze wschodu a wiekszosc oddzialow leciala z zachodu takze wiekszosc golebi mogla isc gdzies w kierunku poludniowym. POZDRAWIAM izapraszam do dyskusi
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: