Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 26, 2020 19:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
0184 Włoszczowa
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bzik184

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 13:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"Wujku Dobra Rada" z 045, coś się tak uczepił? Co tak interesujesz się tą Włoszczową? Od samego początku dorzucasz coś od siebie, jakbyś miał w tym jakiś interes, ale już Cię rozgryzłem. Ty po prostu dostałeś od nich jajka, a teraz chcesz żeby były mistrzowskie. Nieźle główkujesz, ale nie tędy droga.
Aha, i Kazika się nie czepiaj, bo jak na Włoszczowę to chyba jedyny chłop na poziomie, a że ma dysleksję - no cóż każdego może dopaść :).
Nie wszystkim pisanie lekko idzie, nawet dora edytuje i polepRZa swoje posty. Mam rację dorciu?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
dora

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 14:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Paweł dobrze napisałeś,tylko jest mały problem wtedy jak inne oddziały nie chcą Cie zabierać na loty i mówią że o Koniecpol nie będą wydłużać swoim hodowcom kilometrów, ale już mi się nie chce o tym samym w kółko pisać bo i tak ci którzy byli w czołówce twierdzą że to o nich chodzi i ich tylko chcemy sie pozbyć. Kazik jak Leon zawodowiec próbuje trafić ,raz lot 666 jest Andrzejem teraz dora , widze że ten Andrzej Ci sie po nocach śni. Określ sie w końcu czy chcesz być z Koniecpolem czy nie,bo raz piszesz tak teraz już że nie Wąsy masz a zachowujesz sie jak kobieta.
dora

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 14:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewnie że masz racje bziczku nie zawsze się udaje od razu,ale po to jest taka funkcja żeby można było edytować.Panowie zakończmy ten spór ,bo to do niczego nie prowadzi,teraz już jest po sprawie i po co sie szarpać, Lepiej będzie jak się może znowu kiedyś spotkamy i na tematy gołębi porozmawiamy lub kobitek,a nie obwiniać sie za to Kto was przyjął albo kto chciał żebyście odeszli. Dobry lot.
tomaszek73

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 15:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szukam właściciela takiej samiczki PL-0184-14-5650 prosił bym o jakiś nr. telefonu na pw dziękuje
maleńki

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 18:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dorciu coś mi sie wydaje że znowu sie mijasz z prawdą o czym ty piszesz po co ci rejon lotowy jak w oddziale serii nie mozesz złapac takze sportowo odpada.chyba że ci chodzi o finanse?ale z tego co pamiętam to w zeszłym roku rejon był z jedrzejowem i sedziszowem i kurcze coś mi się wydaje że koniecpol tez wtedy lotowal i wszystko było ok do czasu $$$ a to chyba nie wina koniecpola
maleńki

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

z nikim innym rejonu raczej nie zrobimy bo same radoszyce nie wystarczą a konskie są już za daleko taksamo jak kielce chyba że szczekociny ale im koniecpol nie przeszkadzał także chyba chodzi o coś innego
bzik184

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 19:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dora edytować błędy każdy zrozumie, ale edytowanie treści to co innego. Chciałeś nam odrzucać prawidłowo zdobyte wyniki, ale się poprawiłeś :). Jak nowa władza we Włoszczowie ma tak ostro działać, to musi sobie klub założyć, bo w PZHGP to jeszcze jakieś regulaminy obowiązują.
kazik0184

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 7:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ponawiam pytanie kolejny raz KIEDY TĄ SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ OKRĘG KIELCE ? dora teraz już za póżno aby sprawę wyciszyć ,jak napisał ktoś wcześniej" mleko się rozlało" .To piwo którego naważyłeś musisz wypić ale znając cię znowu zastawisz się kimś innym ,przynajmniej ja wiem kto za tym stoi . Chłopaki z koniecpola słodzicie mu "dorcia ,dorciu "dla mnie jest jasne dora to DUREŃ do kwadratu. :D
dora

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 14:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kaziu dobrze sie czujesz? wydaje sie że coś Ci dolega Ty wszystko wiesz ,jesteś fenomenem.W czym Ty masz problem człowieku,że co przykrzy Ci sie bez Koniecpola? pisałem Ci już wcześniej idź z nimi ,weź klatke pare złoty i droga wolna. Miałem już nie pisać nic ,ale jednak wciągacie.Co Ty okręgiem będziesz straszył chłopie, wstań na zebraniu i powiedz że Ci się to wszystko nie podoba, tylko na zebraniu to będziesz siedział bohaterze jak mysz pod miotłą .Rozpętałem tu niezłą jadkę szkoda że sie tak późno obudziłeś. Zgłoś problem do okręgu tylko nie tak jak ostatnio razem z prezesem podanie o zgode na sekcje w Koniecpolu,za plecami i bez wiedzy reszty zarządu, nie ładnie ,nie ładnie sekretarzyku.
maleńki

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 15:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kazik łyknij sobie bo strasznie jestes nerwowy
bzik184

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dora rzeczywiście zbierz już zabawki i wygaś się troszkę. Odpocznij przed nowym sezonem, bo jak szpak zleje Wam dupska to nie dość, że się długo nie zagoją to znowu w lotach dostaniesz załamania nerwowego. I po co Ci to?
lot666

WysłanyWysłany: Pią Gru 11, 2015 21:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KAZIK JAK MASZ OCHOTĘ PŁAKAĆ TO NIE NA FORUM BO ROBISZ Z SIEBIE FURIATA. KOLEDZY Z KONIECPOLA MAJA CIE JUŻ DOSYĆ ZE OPISUJESZ TAKIE BZDURY TO NIE PRZEDSZKOLE .LEPIEJ WEŹ SIĘ ZA PRZYGOTOWANIE DO ŚWIĄT A NIE KONIECPOL I KONIECPOL TO SA DOROŚLI LUDZIE PORADZĄ SOBIE BEZ CIEBIE I BEZ TWOICH GŁUPICH KOMENTARZY ODESZLI Z HONOREM, CZAPKI Z GŁOWY .......
dora

WysłanyWysłany: Sob Gru 12, 2015 15:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak jak piszesz panie Majewski ,tylko mnie nie grozi żadne załamanie . Życze Wszystkim BEZ WYJĄTKU Wesołych i Zdrowych Świąt panowie i sukcesów w następnym sezonie.
bzik184

WysłanyWysłany: Nie Gru 13, 2015 8:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobre :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: