Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 23, 2020 8:39 Zobacz posty bez odpowiedzi
0184 Włoszczowa
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
szpakowaty

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2015 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jednak były Prezes Tadeusz B. krótko trzymał cały okręg za r..... i była cisza.

czy ja dobrze rozumiem, że cały problem w tym że wygrywają nie ci co powinni ???
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
maleńki

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2015 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka że kilku gburów i furiatów zostało czy to we włoszczowie czy przedborzu czy seceminie a odeszło sporo porządnych hodowców bo nie powiecie mi że wszyscy z koniecpola byli problematyczni
dora

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2015 19:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie wszyscy masz racje, ale poczytaj od początku i nikt im nie zarzuca tego że są złymi hodowcami.
lot666

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2015 21:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PANOWIE CO CZĘSTOCHOWA ZA MAŁO KONKURSÓW WAM OFERUJE ZE SZUKACIE DZIURY W CAŁYM . A SZCZEKOCINY WAS NIE CHCĄ BO ZA DUŻO CWANIAKÓW......
kazik0184

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 7:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dora wyleciałeś z dupy i się siepiesz jak wściekły owsik .Myślę że Cię znam ,jeżeli okręg na wszysko pozwalał to tylko kurator morze zrobić z tym pożądek ale do tego jest potrzebna odrobina dobrej woli okręgu KIELCE .To co Wy zrobiliście to jest normalne ŚWIŃSTWO , nie wszyscy we Włoszczowie i Seceminie zgadzamy się z waszymi poczynaniami dobrze nam się lotowało z chłopakami z koniecpola a to że wygrywali , ktoś musi. morze wreszcie ktoś się tym zajmie i zrobi pożądek i wszytko będzie jak dawniej. KONIECPOL,SECEMIN ,WŁOSZCZOWA I PRZED......
:D
bzik184

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj marionetka, marionetka, a niby dlaczego to mamy nie czuć się pokrzywdzeni skoro gadanie o zbyt krótkim pomiarze to była tylko przykrywka. Zresztą tak jak wszyscy pisali. Ty z kolei pisałeś coś o honorze najbliższych gołębników w Przedborzu i co? Dalej najkrótsze pomiary w oddziale to te same osoby. Koniecpol Ci przeszkadzał bo wydłużali oddział w stronę Częstochowy - jakiś Ty żałosny.
Spokoju Wam się zachciało, a mąciliście jak opętani, nawet kosztem rozwalenia oddziału. Poświęcenie godne podziwu. Każdy kto cokolwiek na tym zyskał niech nie czuje się pewnie. Desperaci przyjdzie i kolej na Was. Myślisz, że jak gmin zasmakował palenia na stosie to jesteście bezpieczni? Nic bardziej mylnego. Macie teraz prawdziwe eldorado, tylko pilnujcie prędkości, bo jak znowu wyjdzie 2500m/min, to kto Wam to wytknie? Będziecie do końca myśleli, że nic się nie stało i tak powinno być. :).
lot666

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 10:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PANOWIE O CZYM WY PISZECIE KAZIKU I BZIKU WY NIE JESTEŚCIE Z SEKCJI KONIECPOL. BO ZACHOWUJECIE SIĘ JAK DZIECI Z PRZEDSZKOLA. SAMI Z GODZILIŚCIE SIĘ NA ODEJŚCIE Z ODDZIAŁU A TERAZ STRASZENIE I OPOWIADANIE GŁUPOT TO ŻENADA. PANIE SEKRETARZU PO ROZUM DO GŁOWY, CHYBA NIE ZA PÓŹNO KONIEC ROKU SIĘ ZBLIŻA .......
kazik0184

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 11:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To wkońcu jesteśmy czy nie jesteśmy z koniecpola ?bo już nie wiem Andżeju moge tak się zwracać do lot666?robiliście co chcieliście ale basta miarka się przebrała albo zostanie tak jak do tej pory i przeprosicie kolegów z koniecpola albo my weżniemy się za was jest nas jeszcze kilku zdrowo myślących w tym odziele .
:D
Man2006

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 12:14
PostTemat postu : Brak kultury pzhgp
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czytając wasze posty przypomina mi to sytuację w Swidniku,tam też chcą wrzucić najmocniejszą sekcje,gdyż mimo co roku zmiany kierunku dalej dominuje sekcja cycow,i nie ważne czy mają najkrótszy km czy najdłuższy km!!! Proponuję zadymiarzom z oddz 184, aby zwiesili głowy w dół ⬇ i wzięli się za robotę,i poświęcili ten czas dla golebi...niech jeden z drugim pojadą do hodowcow którzy dominują w tej sekcji,i zobaczą jak tam się pracuje z golebiami,to może wtedy zrozumia na czym polega ta zabawa!!! Wtedy niech zadadzą sobie pytanie,??jeśli oni mogą to ja też,panowie tylko praca i tylko praca!!!!a wasze oczernianie innych pokazuje tylko jacy jesteście słabi...pozdro
lot666

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 12:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KAZIU TY MASZ Z GŁOWĄ COŚ NIE TAK. ŚWIĘTY MIKOŁAJ BYŁ 6 .12.2015 PACZKI ROZDANE, BAJ, BAJ..... POCZEKAJ NA DRUGI ROK ......
dora

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kaziu widze że dziecinne lata Ci sie przypominają jak miałeś owsiki z bidy bo chleb z wodą i cukrem jadłeś a teraz za drzewo troche kasy na lewo drapniesz to Ci sie polepszyło,pewnie że sie znamy masz racje.Ty i kilku zdrowo myślących stuknijcie sie w głowe i jak wam sie tak dobrze z koniecpolem układało to jaki problem iść za nimi ,a nie wymyślać kuratora.Wam tak wszystko pasuje tylko teraz ręce załamujecie że z Radoszycami to Secemin nie ma szans.Lot 666 dobrze pisze mikołaj już minął a Andrzej pisze sie przez RZ analfabeto.
tomaszek73

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 18:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sokoro temat jest o oddz. Włoszczowa to podepnę się w nim z prośbą szukam właściciela takiej samiczki PL-0184-14-5650 prosił bym o jakiś nr. telefonu
szakal 045

WysłanyWysłany: Sro Gru 09, 2015 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kazik , dam ci radę ,nie pisz w imieniu Koniecpola , koledzy nie życzą sobie tego.....mleko się rozlało....

proszę cię naucz się ortografii !!!!

zainwestuj lepiej w słownik ortograficzny- Andrzej piszemy przez "rz" .....
kazik0184

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 7:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam jeżeli przez mój wpis ktoś nie zrozumiał sedna sprawy :D doRA twoje wcześniejsze wpisy też zawierały BABOLE ,mając za żone " ciało pedagogiczne" mogłeś wpisy spr. szakal045 nie jestem z koniecpolem. Ale mimo wszystko pozdrawiam dobrego lotu.
pawel13

WysłanyWysłany: Czw Gru 10, 2015 11:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Man2006 jest tak jak pisałem jedni wymyśla drudzy naśladują z wyrzucaniem mocniejszych sekcji. Jednym nie pasuje jakaś sekcja bo zbyt krótki pomiar,drugim bo zbyt długi,a we wszystkim jest to najśmieszniejsze,że w jednym czy drugim przypadku chce się usunąć tych co wygrywają. To jak to w końcu jest najwygodniejszy jest pomiar krótki czy długi? Według mnie ktoś jak ktoś jest dobry (ma wiedzę,materiał,czas i potrafi zapewnić odpowiednie warunki) poradzi sobie czy na krótkim.czy długim pomiarze. Panowie usiądzie porozmawiajcie,ustalcie najkorzystniejszy kierunek dla obu stron i niech wygra najlepszy,a nie tylko się kłócić i szukać winy za nie powodzenia we wszystkim i wszystkich,a nie w sobie. Bo nie na tym to polega żeby się kłócić i obwiniać tylko innych. Zgonic na kierunek lotów czy pomiar jest najłatwiej. Według mnie najpierw błędów powinno się szukać u siebie co zrobiłem źle i wyciągnąć wnioski co musze zrobić żeby stać się lepszym jakie błędy popełniam najczęściej żeby.je wyeliminować. Czas w tym sporcie nie stoi w miejscu hodowcy się rozwijają szukają coraz lepszego materiału metod,karm suplementów itp ale niestety niektórzy się zatrzymali w miejscu o teraz są z tyłu,a aspiracje dalej pozostały duże. Dodam w odniesieniu do tematu,że ktoś kiedyś tą sekcje przyja i wtedy nie przeszkadzało położenie ale jak już zaczynają wygrywać to są be ale jakby płacili tylko składki i byli "dawcami konkursów " i cicho siedzieli wszystko było by ok i to się tyczy nie tylko tego oddziału bo wypowiadając die tu mam na myśli wszystkie oddziały w których są podobne konflikty. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów i radości z tego co ma być hobby i cieszyć,a nie dzielić ludzi.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: