Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 23:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sprzedaż gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Mikki555

WysłanyWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:06
PostTemat postu : Sprzedaż gołębi
Odpowiedz z cytatem

Witam.. Jestem zmuszony chorobą do ograniczenia o ile nie do likwidacji hodowli, więc sprzedam wiele wartościowych gołębi do rozpłodu z mojej hodowli. Gołębi lotowanych, oraz późnych z najlepszych gniazd rozpłodowych. Moje gołębie w rozpłodzie pochodzą od znanych hodowców; Hansa Hirna, Wolfganga Berenfrejse, Jana Ostrowskiego, Erwina Schnepa.
Moje ptaki przez wiele lat osiągały i osiągają czołowe wyniki.

Zainteresowanych proszę o kontakt na 692-453-425
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Gucio 0123

WysłanyWysłany: Pią Wrz 18, 2015 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Forumowiczów.
Chciałem powiedzieć że znam te ptaki i to naprawdę świetny materiał.
3 lata temu zacząłem współprace z Tym Hodowcą i budowę swojego stada w oparciu o jego gołębie. W tym roku moje młode ptaki zdobyły mistrza i v-ce mistrza oddziału Jaworzno.
Dodam jeszcze ze to Hodowca, który nie tylko odstąpił rewelacyjny materiał ale również pomógł i doradził jak poprowadzić zakupione gołębie aby zdobywały najwyższe lokaty.
Pozdrawiam i mam nadzieję że choroba nie zmusi Kolegi do całkowitej likwidacji stada.
Jeszcze raz Dziękuję i życzę zdrowia.
Mikki555

WysłanyWysłany: Nie Lis 22, 2015 13:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak na razie Guciu, bronię się rękami i nogami przed likwidacją stada :)
Traciłem pojemność płuc choroba spowodowana pracą w kopalni, papierosami ale także hodowlą gołębi. Nie wyzdrowiałem, ale lekarze twierdzą, że choroba nie postępuje..:)

Za dobre słowo dziękuję, ptaki rzeczywiście zasługują na to by je docenić i pochwalić!
Wszystkim hodowcom zalecam, by sprzątać gołębniki w masce - najlepiej w masce z filtrami węglowymi. Woskowina, ale także azot wydzielający się z odchodów jest bardzo szkodliwy.

Pozdrawiam..
kapiszon

WysłanyWysłany: Pon Lis 23, 2015 20:50
PostTemat postu : Re: Sprzedaż gołębi
Odpowiedz z cytatem

Mikki555 napisał:
Witam.. Jestem zmuszony chorobą do ograniczenia o ile nie do likwidacji hodowli, więc sprzedam wiele wartościowych gołębi do rozpłodu z mojej hodowli. Gołębi lotowanych, oraz późnych z najlepszych gniazd rozpłodowych. Moje gołębie w rozpłodzie pochodzą od znanych hodowców; Hansa Hirna, Wolfganga Berenfrejse, Jana Ostrowskiego, Erwina Schnepa.
Moje ptaki przez wiele lat osiągały i osiągają czołowe wyniki.

Zainteresowanych proszę o kontakt na 692-453-425

To już nie likwidujesz ?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: