Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Maj 22, 2019 15:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
pwrót do hodowli- kontakt
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zen0171

WysłanyWysłany: Pon Paź 12, 2015 18:31
PostTemat postu : pwrót do hodowli- kontakt
Odpowiedz z cytatem

Po ponad 30 latach zamierzam wrócić do hodowli gołębi pocztowych, którymi pasjonowałem się w młodości. Dostałem od kolegi z mego rodzinnego miasta kilka młódków po gołębiach którym zarówno w tym jak i poprzednim roku wywalczył mistrza odziału w lotach młodych. W Kielcach gdzie mieszkam od 30 lat nie znam żadnego hodowcy. Z tego co widzę w hodowli zmieniło się tak dużo, że wiem iż muszę zaczynać od niemal początku i bardzo dużo się nauczyć. Oglądam filmy w necie, czytam " Poradnik hodowcy" i fora ale to nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Gdyby znalazł się ktoś kto chciałby podzielić się wiedzą i umiejętnościami to byłoby fajnie. Mieszkam w centrum Kielc a gołębie będą na działce w Mójczy. Mój przyszły oddział to 0171. Zastanawiam się nad wstąpieniem do PZGHP i rozpoczęciem od lotowania młódków tylko nie wiem jeszcze czy od 2016 czy później. Mam w związku z tym trochę wątpliwości i pytań o których chciałbym z kimś z Kielc i okolic pogadać. Proszę o kontakt :-)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Paź 12, 2015 19:08
PostTemat postu : Re: pwrót do hodowli- kontakt
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
Po ponad 30 latach zamierzam wrócić do hodowli gołębi pocztowych, którymi pasjonowałem się w młodości. Dostałem od kolegi z mego rodzinnego miasta kilka młódków po gołębiach którym zarówno w tym jak i poprzednim roku wywalczył mistrza odziału w lotach młodych. W Kielcach gdzie mieszkam od 30 lat nie znam żadnego hodowcy. Z tego co widzę w hodowli zmieniło się tak dużo, że wiem iż muszę zaczynać od niemal początku i bardzo dużo się nauczyć. Oglądam filmy w necie, czytam " Poradnik hodowcy" i fora ale to nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Gdyby znalazł się ktoś kto chciałby podzielić się wiedzą i umiejętnościami to byłoby fajnie. Mieszkam w centrum Kielc a gołębie będą na działce w Mójczy. Mój przyszły oddział to 0171. Zastanawiam się nad wstąpieniem do PZGHP i rozpoczęciem od lotowania młódków tylko nie wiem jeszcze czy od 2016 czy później. Mam w związku z tym trochę wątpliwości i pytań o których chciałbym z kimś z Kielc i okolic pogadać. Proszę o kontakt :-)

Miło, że Kolega chce wrócić do hodowli.
Napiszę tak- to my scyzory!!!!!
Napewno w wymienionym oddziele znajdziesz wielu fajnych kolegów.
W tym roku była Ogólnopolska Wystawa w Kielcach- ale w 2019 roku będzie Olimpiada - także proszę żebyś był już w szeregach naszego Związku- tym bardziej, że to będzie 100 lecie gołębiarstwa w Polsce.
Napisz na pw i o nic się nie martw.
Pozdro
Arturo
zen0171

WysłanyWysłany: Pon Paź 12, 2015 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo - dzięki za powitanie i propozycje kontaktu. Miło, że tak szybko i życzliwie się odezwałeś. Byłem na tej wystawie w Centrum Targowym i zrobiła na mnie duże wrażenie. W grudniu wybieram się na okręgową.
Napiszę wkrótce do Ciebie na pw.
Pozdrawiam
UFO-99

WysłanyWysłany: Wto Paź 13, 2015 10:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zen - Widać,że znajdziesz tu życzliwych ludzi.Ale mogą Cię spotkać także rozczarowania.Ale,to jest normalne w tym sporcie.Życzę Ci wszystkiego najlepszego,satysfakcjonujących wyników i zadowolenia z hodowli.Pozdrawiam.
panda

WysłanyWysłany: Wto Paź 13, 2015 11:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witamy Kolegę. Mam kilku kolego z oddziału 0171. Ja sam nie należę do tego oddziału, ale też jestem ze świętokrzyskiego. Jakbyś miał może jakieś pytania możesz śmiało pisać w czym będę mógł to pomogę.
I tak jak napisał kolega UFO uważaj Kolego na "życzliwych pomagierów".
Pozdrawiam Paweł z 0458
zen0171

WysłanyWysłany: Wto Paź 13, 2015 12:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

UFO-99 i panda - dziękuje za powitanie i życzliwość. O kontakty z takimi ludźmi mi chodzi.
Moje podejście do ludzi jest pozytywne choć wiem po ponad 50 latach życia jak wiele jest wśród nich zawiści. Środowisko hodowców ma, jak każde inne, pewnie i tych, którym można ufać jak i tych, których należy omijać z daleka.
Pewnie się o tym przekonam na własnej skórze ale na razie chcę wierzyć, że tych któych warto znać jest więcej i ich przede wszystkich spotkam :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: